Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Управління освіти Краматорської міської ради
Додано 14 лип 2024

Управління освіти Краматорської міської ради

@kramuo
Кількість підписників: 1 765
Фото: 3,100
Відео: 161
Посилання: 914
Опис:
Наші вебресурси: FaceBook: https://www.facebook.com/kramuo Е-case: https://e-case.kramuo.dn.ua/ Сайт: https://kramuo.dn.ua/ ТГ Краматорської міської ради: https://t.me/kramatorsk_rada Телефон: 380 66 891 75 85
Джерело

Управління освіти Краматорської міської ради | Шановні краматорці та гості нашого міста!Деякий час наш флагшток буде ...

Логотип телеграм спільноти - Управління освіти Краматорської міської ради Управління освіти Краматорської міської ради @kramuo
569 Охват/переглядів 2026-05-20 09:36 Повідомлення №6455
🇺🇦 Шановні краматорці та гості нашого міста!Деякий час наш флагшток буде без полотна.Наші вороги знищили вже третій прапор України, який майорів над Краматорськом.Третій.Для нас — він символ незламності міста, яке живе, працює і тримається попри війну.В окупації українці ховають два кольори — закопують прапор в городі та чекають...Це наша душа та тіло. Маркер свободи та рідної домівки. Наш флагшток — понад 80 метрів висоти. Полотно — 24 на 16 метрів. І це їх дратує. Настільки, що вони знову і знову б'ють по прапору, бо його видно з кожного куточку нашого краю. Бо він нагадує: Краматорськ — це Україна.Донеччина — це Україна. Але ми ж з вами знаємо — справа не у полотні.Прапор можна пошкодити.Спалити.Розірвати.Але неможливо знищити волю людей, які під ним стоять. Під уламками житлових будинків — не поховати наше бажання помсти. А наші захисники — обов'язково їм помстяться. Це ми вже точно знаємо."Спасают народ Донбасса" — вбиваючи фпв-дронами місцевих бабусь на велосипедах, руйнуючи КАБами будинки, зведені нашими батьками і закидаючи ракетами школи, в яких виховувались Леонід Биков та Микола Рибалко.Тому так — ми злі. Дуже злі.Але вони самі нас загартовують.Тож вистоїмо, переможемо і все-все — відбудуємо!