Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Краматорська міська рада
Додано 29 жов 2021

Краматорська міська рада

@kramatorsk_rada
Кількість підписників: 27 165
Фото: 20,600
Відео: 907
Посилання: 5,430
Опис:
Офіційний канал Краматорської міської ради Наші сторінки в інших соціальних мережах: Facebook https://www.facebook.com/kramatorsk.rada Instagram https://www.instagram.com/kramatorsk.rada/
Джерело

Краматорська міська рада | Сьогодні – річниця звільнення міста Херсона, і я вдячний усім, хто зга...

Логотип телеграм спільноти - Краматорська міська рада Краматорська міська рада @kramatorsk_rada
5 200 Охват/переглядів 2023-11-11 18:43 Повідомлення №15438
«Сьогодні – річниця звільнення міста Херсона, і я вдячний усім, хто згадував, як херсонці протистояли окупанту, як чекали на повернення українського прапора і як зустрічали наших воїнів. Дякую всім, хто сьогодні вшанував пам’ять тих, хто віддав своє життя, щоб Херсон, як і вся наша держава, були вільним. Дуже важливо пам’ятати, хто і як боровся заради України, хто і як рятував життя людей і нашої держави. Я дякую й усім журналістам, які про це нагадують, кожному й кожній, хто береже цю пам’ять про визволення Херсона й про хоробрість херсонців. Напередодні я підписав указ про державні нагороди для воїнів і цивільних, які відзначилися саме там – при захисті Херсонщини. Тих, хто бився заради держави. Тих, хто допомагав спротиву. Тих, хто рятував і рятує людей. І хто саме такий сміливий, як тепер світ знає сміливість українців. Разом із нашими воїнами в цьому указі також відзначені працівники органів місцевої влади. Це люди, які не полишили свої громади, допомагали захисту від окупантів, допомагали спротиву, лікували й лікують. Організовували допомогу тим, хто не міг сам себе забезпечити, рятували дітей від депортації, рятували людей від російського терору. Рятують і зараз. Під бомбами, в умовах постійних ударів. Я дякую всім вам за вашу хоробрість і відданість своїй роботі й Україні. Дякую кожному й кожній, хто залишається й працює саме там – у громадах уздовж лінії фронту».Звернення Володимира Зеленського наприкінці 626-го дня війни.