Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Управа КПТ
Додано 14 лип 2024

Управа КПТ

@kpt_management
Кількість підписників: 2 012
Фото: 2,750
Відео: 234
Посилання: 1,870
Опис:
Неофіційна сторінка. Оперативні новини транспорту Києва. Зв'язок: https://t.me/kpt_management/4607 Пошта: [email protected] https://fb.me/kpt.management https://instagram.com/kpt_management
Джерело

Управа КПТ | Департамент фінансів КМДА пропонує розглянути підвищення тарифів на пр...

Логотип телеграм спільноти - Управа КПТ Управа КПТ @kpt_management
467 Охват/переглядів 2025-08-27 11:38 Повідомлення №4904
📈💰 Департамент фінансів КМДА пропонує розглянути підвищення тарифів на проїзд громадським транспортомЛист про це "злили" нардепу Гончаренку, а той його опублікував, щоб зайвий раз написати, що не треба було у Києва в держбюджет забирати 8 млрд грн з податку на надприбутки банків.Насправді ж, лише за минулий рік у Києва залишилось 15 млрд грн невитрачених коштів, а про те наскільки недоцільно КМДА витрачає мільярди гривень ми вже сьогодні писали.Щороку Київавтодор витрачає понад 2 мільярди гривень на капремонти вулиць, і приблизно стільки ж витрачає замовник будівництва Подільського мосту, який цього року ще й розпочав реконструкцію вулиці Стеценка за 2,5 млрд грн.🤑 Цікаво, що замість інвестицій в інфраструктуру задля підвищення ефективності і зменшення собівартості перевезень громадським транспортом відбувається звичайне перекладання асфальту вартістю по 20 тисяч гривень за 1 кв. м.🚋 При цьому ще у 2020 році було оголошено про реконструкцію лівобережної трамвайної мережі, про яку вже не згадують.Хоча така реконструкція підвищила б маршрутну швидкість трамваїв приблизно на 50% і допомогла б компенсувати збільшення інтервалів руху після початку повномасштабного вторгнення.З листа ми також дізнались, що зараз місто компенсує витрати на перевезення лише на 81% і має витратити цього року 9 млрд грн. 19%, що залишились, це якраз бюджет Київавтодору на непотрібні капремонти.💵 Питання підвищення тарифів назріло вже давно, адже проїзд громадським транспортом у Києві один з найдешевших в Україні.Однак таке підвищення замість типових підходів Департаменту економіки має бути засноване на європейських підходах:- предбачати суттєве здорожчання разового проїзду- але при цьому здешевлення проїзних у порівнянні з вартістю разової поїздки- запровадити безпересадковий квиток на 90-120 хвилин (можливо навіть замість разового квитка)За правильного підходу можна уникнути значного суспільного невдоволення і зменшити дотації з бюджету на громадський транспорт, а зекономлені кошти вкласти в реконструкцію інфраструктури (особливо трамвайної).Але чи здатна на це міська влада?