Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Студентство ФАПІЕ |КПІ
Додано 14 лип 2024

Студентство ФАПІЕ |КПІ

@kpi_ihf
Кількість підписників: 515
Фото: 357
Відео: 21
Посилання: 431
Опис:
Бот для спілкування з деканатом @ihf_kpibot Інформаційний чат абітурієнтів https://t.me/ICFabit
Джерело

Студентство ФАПІЕ |КПІ | Коли почати 2 семестр?Наближається день початку нового семестру.За дію...

Логотип телеграм спільноти - Студентство ФАПІЕ |КПІ Студентство ФАПІЕ |КПІ @kpi_ihf
263 Охват/переглядів 2026-01-27 15:01 Повідомлення №979
Коли почати 2 семестр?Наближається день початку нового семестру.За діючим наказом - початок 2 лютого, в онлайн режимі, а з березня - у змішаному режимі.Враховуючи складну ситуацію з опаленням і з теплопостачанням, ми думаємо ініціювати звернення до адміністрації з проханням змінити початок на 2 тижні, і розпочати з 16.02.Аргументи за перенос:1. В діючих умовах складно забезпечити онлайн-доступ до занять, навіть з асинхронним режимом можуть виникнути проблеми.2. З понеділка в Києві знову морози до -20.3. В умовах 15-тижневого семестру зміщення на два тижні дозволить закінчити основну сесію 21 червня, без необхідності ущільнення графіку. Агрументи не переносити:1. Невідомо, чи ситуація з енергетикою надалі буде кращою, то для чого відкладати2. Викладачі готові до початку занять 2 лютого.Тому запускаємо форму, яку просимо заповнити всіх студентів (там лише два кліки). Вона буде відкритою до 16.00 28 січня. Якщо буде значна кількість студентів за зміщення - ми зробимо відповідне звернення.