Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кам`янець-Подільська міська рада
Додано 06 гру 2025

Кам`янець-Подільська міська рада

@kp_mr
Кількість підписників: 4 336
Фото: 21,000
Відео: 1,020
Посилання: 1,780
Опис:
🔵Новини Кам`янець-Подільської міської ради🔵 Шукайте нас в соціальних мережах за посиланням: ✅Facebook https://www.facebook.com/kpmrada/ ✅Instagram https://instagram.com/k_p_m_rada?igshid=1d33dbfnri16w

👥 Кількість підписників

4 336
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +3
Середній/Місяць:: -9

👁️ Середній перегляд на повідомлення

823
Середній/День:: 896
Середній/Тиждень:: 825
ERR: 18.98%

📊 Кількість повідомлень на день

1.7
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 2
Середнє за день: 1.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

ДВА ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ — НОВА ЕКОНОМІЧНА СИЛА ГРОМАДИКам’янець-Подільська громада працює над розвитком двох індустріальних парків — «КАМ’ЯНЕЦЬ» та «ПОДІЛЛЯ».Головне — не просто створити промислові майданчики. Головне — дати громаді реальний економічний результат.За попередніми розрахунками, розвиток двох індустріальних парків може дати громаді:понад 1,4 млрд грн інвестицій у виробництво, інженерні мережі, інфраструктуру та нові підприємства;до 1250 нових робочих місць — це можливість для людей працювати вдома, у своїй громаді, а не шукати роботу в інших містах чи за кордоном;понад 4,4 млрд грн очікуваного обсягу виробленої продукції у період 2028–2034 років;понад 1,7 млрд грн податків, зборів та нарахувань до бюджетів різних рівнів і фондів;понад 383 млн грн надходжень безпосередньо до місцевого бюджету — це ресурс для доріг, освіти, медицини, благоустрою, соціальних програм, підтримки військових і подальшого розвитку громади.Індустріальні парки — це не короткостроковий проєкт. Це робота на роки вперед. Це нова інфраструктура, нові виробництва, нові можливості для бізнесу і стабільніші доходи для громади.Кам’янець-Подільський має залишатися сильним туристичним і культурним центром. Але разом із цим ми маємо будувати ще одну важливу опору — сучасну виробничу економіку.Бо сильна громада — це громада, де є робота, інвестиції, податки, розвиток і майбутнє.
🇺🇦 Кам’янець-Подільський долучився до зустрічі мережі муніципальних партнерств з Німеччиною2–4 червня у місті Яремче відбулася Зустріч мережі муніципальних партнерств з Німеччиною, яка об’єднала представників українських громад та міжнародних організацій. Участь від Кам’янець-Подільської міської ради взяв заступник міського голови Вадим Мендограло.Подія стала важливою платформою для обміну досвідом між громадами, які розвивають партнерства з німецькими муніципалітетами та реалізують спільні проєкти у сферах енергетики, освіти, медицини, соціального захисту та відновлення.Під час зустрічі обговорили:— перспективи українсько-німецької муніципальної співпраці;— залучення міжнародної технічної допомоги;— інструменти підтримки громад;— підготовку та реалізацію партнерських проєктів.Для Кам’янця-Подільського партнерство з містами Німеччини — це конкретні результати та розвиток громади. Співпраця з Вісбаденом, Есслінгеном-на-Неккарі та Падерборном уже сьогодні приносить гранти, гуманітарну допомогу та інвестиції.Серед ключових результатів:— сонячна електростанція для міської поліклініки;— сучасне медичне обладнання для перинатального центру;— підтримка ВПО та соціальних служб;— молодіжні, культурні та освітні обміни.Зустріч у Яремче стала кроком до нових проєктів на 2026–2027 роки та підтвердила: міжнародні партнерства — це дієвий інструмент розвитку громад і відбудови України.Захід відбувся у межах проєкту «Муніципальні партнерства з Україною» SKEW / Engagement Global / BMZ.Разом будуємо сильні громади та європейське майбутнє.
Канікули в розпалі - час нагадати дітям про електробезпеку!⚡️Влітку діти більше часу проводять на вулиці та часто залишаються без постійного нагляду дорослих. Тому фахівці АТ «Хмельницькобленерго» закликають батьків ще раз поговорити з ними про правила безпечної поведінки.Зокрема, категорично заборонено:🔹 наближатися до обірваних проводів;🔹 залазити на електроопори;🔹 проникати до трансформаторних підстанцій;🔹 запускати дрони та повітряних зміїв поблизу ліній електропередачі;🔹 ходити з розкладеними вудками для риболовлі та рибалити в охоронній зоні лінії електропередачі ;🔹 вставляти сторонні предмети в розетки та користуватися несправними електроприладами.❗️ А щоб важливі правила було легше запам’ятати, перегляньте разом із дітьми наші відео про електробезпеку https://hoe.com.ua/page/profilaktika-elektrotravmatizmu. Більше корисної інформації та порад щодо безпечного поводження з електрикою шукайте на сайті АТ «Хмельницькобленерго» https://hoe.com.ua/post/schob-litnij-vidpochinok-zalishiv-lishe-prijemni-spogadi-at-hmelnitskoblenergo-nagaduje-pro-pravila-elektrobezpeki.html.Безпечних та яскравих канікул! 🌞
🖋 З Днем журналіста!Щиро вітаємо представників медіаспільноти з професійним святом.Ваша щоденна праця є важливою складовою життя громади. Саме завдяки вашій роботі мешканці отримують актуальну, об’єктивну та суспільно важливу інформацію, дізнаються про події, досягнення та виклики сьогодення.Напередодні професійного свята у міській раді відбулася зустріч із представниками медіа, під час якої подяками міського голови за професіоналізм, відповідальність та вагомий внесок у розвиток інформаційного простору громади були відзначені Людмила Марчук, Ольга Жмудовська, Наталя Вінцарська, Ростислав Будзан, Анатолій Рудь, Ольга Міркотан Савчук Валентина та Ольга Поворознюк.Також подяками нагороджено колективи ТОВ «КПТРК», ПрАТ «Кам'янець-Подільська телерадіокомпанія», газет «Подолянин» та «Край Кам'янецький».Дякуємо за відповідальність, професіоналізм, відданість справі та прагнення до правди.Бажаємо міцного здоров’я, наснаги, нових професійних здобутків, невичерпної енергії та мирного неба над Україною.
Кадрові зміни в Кам’янець-Подільському районному управлінні поліціїКам’янець-Подільське районне управління поліції ГУНП в Хмельницькій області очолив Ігор Чебан.Нового керівника колективу представив новопризначений начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Іван Іщенко.На цій посаді Ігор Чебан змінив Василя Шкіндюка, який раніше керував районним управлінням поліції.У заході взяли участь секретар Кам’янець-Подільської міської ради Ірина Шелепницька та начальник Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації Олександр Анур’єв.Від імені міської ради Ірина Шелепницька привітала Ігоря Чебана з призначенням, побажала йому ефективної роботи, професійних рішень та конструктивної взаємодії з громадою.Також вона подякувала Василю Шкіндюку за службу, співпрацю з громадою та роботу, спрямовану на забезпечення безпеки мешканців Кам’янеччини.Для міста важливо, щоб взаємодія між органами місцевого самоврядування, районною військовою адміністрацією та поліцією залишалася дієвою, відкритою і спрямованою на головне — безпеку людей.
💃 Звітний концерт Зразкової хореографічної студії «Пірует»3 червня у Міському будинку культури відбувся Звітний концерт Зразкової хореографічної студії «Пірует» Центру культури і мистецтв «Розмай» — колективу, який вже багато років відкриває дитячі серця мистецтву та виховує талант.Цьогорічний концерт мав особливе значення — він проходив із благодійною метою: зібрані кошти спрямовуються на підтримку реабілітаційного центру «Агапе» та сімей, які виховують дітей з особливими потребами.Із вітальним словом до присутніх звернулася секретар міської ради Ірина Шелепницька, яка також від імені міського голови Михайла Посітка вручила студії ноутбук — на підтримку творчої роботи колективу.Незмінний керівник студії Світлана Дериконь щодня вкладає у своїх вихованців працю, професіоналізм та частинку душі. Саме завдяки їй «Пірует» — це не просто хореографічна студія, а велика творча родина, де народжується дружба, підтримка та віра у власні сили.Вітаємо студію «Пірует» із чудовим концертом і дякуємо всім, хто долучився до благодійного збору! 🤍
⛪️«Православна архітектура Олега Слєпцова»: у Кам’янці-Подільському відкрили виставку видатного українського архітектора У дворику Руського магістрату відкрилася особлива виставка «Православна архітектура Олега Слєпцова», яка знайомить із творчим світом видатного українського архітектора, художника й композитора.116 макетів храмів і сакральних комплексів, десятиліття натхненної праці та безмежна любов до української культури - усе це представлено в експозиції, що триватиме до 25 червня 2026 року.Розділити цю подію та привітати митця завітали Президент Української академії архітектури, Народний архітектор України Олег Слєпцов, віцепрезидент Української академії архітектури Анатолій Беркута, головний вчений секретар УАА Володимир Биков, генеральний директор НІАЗ «Кам’янець» Василь Фенцур, секретар Кам’янець-Подільської міської ради Ірина Шелепницька, архієпископ Кам’янець-Подільський і Новоушицький Герман, а також представники наукової спільноти, архітектори, митці та шанувальники творчості майстра.Творчість Олега Слєпцова вражає своїм масштабом: понад 400 архітектурних об’єктів, міжнародне визнання та внесення до Книги рекордів України. Його багатогранний талант є яскравим прикладом того, наскільки талановитими й неповторними є українці. Експозиція презентує 116 макетів православних каплиць, церков, соборів і храмових комплексів, що демонструють багаторічну творчу й наукову діяльність архітектора. Окрім архітектури, Олег Слєпцов відомий як художник і композитор. Його роботи експонувалися в Україні, Великій Британії, Польщі, Китаї та Туреччині, а музичний доробок налічує понад 150 композицій.Щиро запрошуємо кам’янчан та гостей міста відчути красу, духовність і велич українського мистецтва. 💙💛
Нові горизонти співпраці: Кам’янець-Подільський зміцнює партнерські зв’язки в УкмергеЗ 22 по 24 травня делегація з Кам’янця-Подільського перебувала з офіційним візитом у литовському місті Укмерге, де взяла участь у фестивалі «Літо буде завтра».Візит став важливою платформою для розвитку міжнародної співпраці та обговорення майбутніх спільних проєктів між громадами.Символічним моментом фестивалю стало підняття прапора Кам’янця-Подільського під час урочистого відкриття поруч зі стягами міст-побратимів, що підкреслило єдність і партнерство між громадами.У межах візиту делегація взяла участь у святковій пішій ході центральними вулицями Укмерге разом із міжнародними партнерами. Це стало символом солідарності та культурного обміну.Окремо відбулися зустрічі з представниками інших міст-побратимів Кам’янця-Подільського. Під час спілкування обговорили перспективи реалізації спільних проєктів у сферах культури, освіти, молодіжних обмінів, туризму та розвитку громад.Також делегації долучилися до екологічної ініціативи — висадження дерев як символу дружби та спільного майбутнього.Кам’янець-Подільська громада щиро дякує Укмерге за гостинність, підтримку та готовність до подальшої співпраці.
🚍 Контроль за перевезеннями: вже складено 42 акти через порушення роботи GPS-системЗ 25 по 26 травня проводилась перевірка дотримання умов договорів перевізниками. Робочою групою міської ради складено 42 акти щодо перевізників через незабезпечення постійного функціонування GPS-обладнання у транспортних засобах. Йдеться як про випадки непрацюючих трекерів, так і про транспортні засоби, де обладнання взагалі не було встановлене.Контроль за роботою GPS-систем є одним із ключових інструментів моніторингу якості перевезень. Саме завдяки цьому місто може відстежувати дотримання графіків руху, кількість рейсів та фактичну роботу транспорту на маршрутах.За результатами перевірок перевізникам направляються офіційні листи з вимогою усунути виявлені порушення. Для окремих перевізників це вже другі акти, складені робочою групою.Відповідно до умов договорів, у разі складання третього акту це стане підставою для розірвання договору з перевізником через систематичне порушення умов перевезень.Після отримання акту перевізники мають два тижні для усунення недоліків.Наголошуємо, що контроль за громадським транспортом буде посилюватися й надалі. Організатор перевезень має забезпечити прозорі правила роботи на маршрутах та належну якість послуг для пасажирів.🔔Працює Google-форма для фіксації скарг на роботу громадського транспорту громади: https://forms.gle/Qb3XZ5b5gSo7zdtY8Також працює Telegram-бот для подання скарг - @KPTransportBot
🕯️ У Кам’янці-Подільському відкрили меморіальну дошку Захиснику України Сергію МаксимчукуСьогодні у Кам’янці-Подільському на фасаді коледжу відкрили меморіальну дошку Захиснику України Сергію Миколайовичу Максимчуку — воїну, який віддав своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України.Сергій Максимчук народився 28 травня 1986 року. Навчався у Теофіпольській загальноосвітній школі, де закінчив 9 класів. Після школи здобув освіту у Кам’янець-Подільському коледжі за професією ветеринара. Після завершення навчання працював за фахом, а згодом — за кордоном.Останні роки Сергій разом із дружиною проживав на Закарпатті. Був життєрадісним, щирим, душею компанії та надійним другом. Любив готувати й часто тішив своїми стравами друзів. Особливо любив собак.До лав Збройних сил України Сергія мобілізували у березні 2022 року. На фронті він служив командиром зенітно-кулеметного відділення зенітного ракетно-артилерійського взводу роти вогневої підтримки військової частини. Виконував бойові завдання у Сіверськодонецьку та Бахмуті.Сергій Максимчук загинув 3 липня 2023 року під час виконання бойового завдання у Сумській області. Майже рік рідні чекали на повернення тіла Захисника.Поховали Героя на Алеї Слави міського кладовища у Кам’янці-Подільському 7 травня 2024 року.Рішенням 41 сесії Кам’янець-Подільської міської ради VIII скликання №14/41 від 29 травня 2024 року за особисту мужність і героїзм, проявлені при захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Сергію Максимчуку посмертно присвоєно звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського».Право відкрити меморіальну дошку надали батькові Героя — Миколаю. Під час заходу присутні вшанували пам’ять Сергія хвилиною мовчання, запалили свічку пам’яті та поклали квіти до меморіальної дошки.Під час заходу слово мали заступник міського голови Сергій Васильченко, мати Героя Світлана, дружина Марія, колега та ветеран російсько-української війни, представник ГО «Побратими» Олег Стебницький. У своїх виступах вони згадували Сергія як щиру, мужню та віддану Україні людину.🇺🇦 Вічна і світла пам’ять Герою