Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кореспондент Камʼянця-Подільського
Додано 06 гру 2025

Кореспондент Камʼянця-Подільського

@kp_kor
Кількість підписників: 2 807
Фото: 6,030
Відео: 1,260
Посилання: 9,180
Опис:
🇺🇦 Офіційний перекладач тексту з провідних ЗМІ на людську мову. Перевірена інформація від першого незалежного кореспондента нашого міста. 📩 За рекламою звертатись до @top_reklama777 Запрошення для друзів - https://t.me/+Ej2viBetI2RmOGFi
Джерело

Кореспондент Камʼянця-Подільського | Когенерація, яка зупиняється разом зі світлом: обіцянки енергетичної н...

Логотип телеграм спільноти - Кореспондент Камʼянця-Подільського Кореспондент Камʼянця-Подільського @kp_kor
496 Охват/переглядів 2026-01-23 19:00 Повідомлення №11284
Когенерація, яка зупиняється разом зі світлом: обіцянки енергетичної незалежності міста поки що не втілилися в життяПід час довготривалих відключень електроенергії Кам’янець-Подільський регулярно залишається без води та тепла. Це відбувається на тлі заяв міської влади про енергетичну незалежність і запуск когенераційних установок, які мали б забезпечувати стабільність критичної інфраструктури.Під час мітингу, директор КП "Міськтепловоденергія" Артур Паша визнав: когенераційні установки не є автономними.«Вони працюють безперервно. Але, коли вимикається світло, стається аварійна ситуація на зовнішній мережі, то стається аварійне вимкнення всіх когенераційних установок. І тоді вимикається все постачання води й тепла. Ми в ручному режимі це все запускаємо. У нас на підприємстві одна бригада. Вона поки всі об’єкти об’їде й запустить, проходить певний час», - пояснив Артур Паша. Останніми роками міський голова та міська рада публічно декларували енергетичну незалежність критичної інфраструктури від енергосистеми країни: резервне живлення для лікарень, шкіл та соціальних об’єктів, стабільне вуличне освітлення, цілорічне гаряче водопостачання. Для реалізації проєкту зі встановлення когенераційних установок було виділено декілька десятків мільйонів гривень бюджетних коштів.Когенераційні установки в Кам’янці-Подільському – це корисне рішення, однак поки що воно не забезпечує автономної роботи міста і не гарантує безперервну подачу води й тепла, адже установки технічно залежать від зовнішньої мережі. А це не відповідає публічним заявам про енергетичну незалежність міста.