Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ✙Козак Пише 🇺🇦✙
Додано 14 лип 2024

✙Козак Пише 🇺🇦✙

@kozakpishe
Кількість підписників: 3 489
Фото: 39,900
Відео: 34,400
Посилання: 12,200
Опис:
✙Козак пише 🇺🇦✙ - це наш невеличкий внесок в перемогу. Для зв'язку/поділитись контентом - @Kozakkozak123 Чатiк каналу - https://t.me/kozakpyshe2023 Наша допомога https://t.me/dopomogakozakpishe
Джерело

✙Козак Пише 🇺🇦✙ | Уражено НПЗ “Орскнефтеоргсинтез”, вертольоти Мі-28 та Мі-17, а також н...

Логотип телеграм спільноти - ✙Козак Пише 🇺🇦✙ ✙Козак Пише 🇺🇦✙ @kozakpishe
494 Охват/переглядів 2026-04-30 16:38 Повідомлення №83282
💪🔥 Уражено НПЗ “Орскнефтеоргсинтез”, вертольоти Мі-28 та Мі-17, а також низку інших об’єктів ворога⚡️29 квітня та в ніч на 30 квітня підрозділи Сил оборони України завдали уражень по важливих об’єктах противника.⚡️Зокрема, уражено нафтопереробний завод “Орскнефтеоргсинтез” (м. Орськ, Оренбурзька обл., рф). Зафіксовано влучання з подальшою пожежею на території підприємства. Об’єкт задіяний у забезпеченні російської окупаційної армії.Завод випускає понад 30 видів нафтопродуктів – бензини, дизельне пальне, авіаційний гас, тощо. Проєктна потужність переробки – 6,6 млн тонн нафти на рік. Задіяний у забезпеченні російської окупаційної армії.⚡️Окрім того, у районі населеного пункту Бабки (Воронезька обл., рф) уражено ворожі гелікоптери Мі-28 та Мі-17.⚡️Українські воїни також уразили зенітний ракетний комплекс “Тор-М2” у районі Олександрівки Запорізької обл.⚡️Уражено також пункт управління артилерійської бригади противника у Лисичанську (ТОТ Луганської обл.).⚡️Також уражено склад боєприпасів у районі Кременівки (ТОТ Донецької обл.) та місце базування катерів противника в акваторії Чорного моря. Масштаби завданих збитків уточнюються.💪Сили оборони України й надалі системно завдаватимуть ураження по важливих об’єктах противника до повного припинення збройної агресії російської федерації проти України.Далі буде!💥 Слава Україні!🇺🇦