Джерело
Козацький | Салют, Богдан та всі хто бомбардує мене в особисті щодо разбану на Upw...
2 570 Охват/переглядів
2025-07-13 09:12
Повідомлення №729
👋 Салют, Богдан та всі хто бомбардує мене в особисті щодо разбану на Upwork.Щодня по десять разів питаєте про профілі на Апворці. Я розумію ваші емоції, але давайте по факту:Тримаю зв'язок з Upwork через їхнього девелопера. Хлопчина перевірив логи усіх хто заповнював форму - нічого нового не знайшов, майже ніяк не допоміг наразі, може щось буде ще, але поки тиша. Продовжую копати тему.Я також маю сім'ю, стартап та особисте життя, окрім цього кейсу. Але тримаю його в ТОП-3 справах вже другий тиждень. Роблю це для української спільноти. Отримую купу хейту і нескінченні пінги в DM.Друзі, роблю ВСЕ що можу. Більше - просто неможливо. Якби я був власником Upwork чи командою Upwork - давно би всіх розбанив. Але реальність така: для них санкції влади важливіші за "купку фрілансерів десь на краю світу". Вони не хочуть втрачати обличчя та визнавати помилки. А вдруг дійсно хтось "китаєць" і їх оштрафують на 5к баксів чи скільки там.Такі реалії.Буду писати апдейти по кейсу прямо тут, якщо я не пишу апдейти - їх просто нема.⚠️ Якщо вас заблокували на Upwork - я продовжую збирати кейси та передаю їх Мінцифрі. Моя мета зібрати 1к кейсів.Кирило