Джерело
Кореспондент Ковеля | Мав робочу поїздку до польського міста Хелма. Разом із секретарем місь...
339 Охват/переглядів
2026-03-05 17:34
Повідомлення №11194
Мав робочу поїздку до польського міста Хелма. Разом із секретарем міської ради О.Багновою, начальницею фінуправління В.Романчук, депутатом міськради А.Мілінчуком взяли участь у польсько-українській конференції «Місто – простір для бізнесу. Нові можливості для польсько-української економічної співпраці». Це була добра нагода обговорити перспективні ідеї та знайти партнерів для їхнього втілення.Одне з питань порядку денного — оновлення транспортної інфраструктури між Ковелем та Хелмом: модернізація залізниці, будівництво євроколії, розвиток прикордонних сервісів. Піднімали тему розширення магістральних доріг між нашими містами для зручного автомобільного сполучення.Провів робочі зустрічі з Генеральним консулом України в Любліні Олегом Куцем та віце-маршалком Люблінського воєводства Збігнєвом Войцеховським.Дякую Польсько-українській торгово-промисловій палаті за запрошення, меру Хелма Якубу Банашеку та громаді — за підтримку України й Ковеля в умовах війни.Ковель⚡️Новини I Надіслати новину