Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Щоденний Вісник🪄
Додано 18 тра 2021

Щоденний Вісник🪄

@kovbas_ka
Кількість підписників: 2 485
Фото: 3,100
Відео: 1,080
Посилання: 844
Опис:
Твій "Вісник" на кожен день ! @DezertFire — співпраця/реклама

👥 Кількість підписників

2 485
Середній/День:: -4
Середній/Тиждень:: -4
Середній/Місяць:: -20

👁️ Середній перегляд на повідомлення

445
Середній/День:: 448
Середній/Тиждень:: 464
ERR: 17.91%

📊 Кількість повідомлень на день

0.3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0.3

Історія змін лого

Історія змін назви

Щоденний Вісник🪄 2025-06-06
Ковбаса 2024-07-07
Ковбаса. Періодичне видання 2022-06-26

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,000 24-10-21 04:30
🤖Штучний інтелект використовує воду, але для чого?ChatGPT вимагає приблизно 2 літри води для обробки менше ніж 50 запитів. Ця вода використовується для охолодження дата-центрів, виробництва електроенергії та виготовлення мікросхем.Минулого року дослідження показало, що чат-ботам зі штучним інтелектом потрібно близько 500 мілілітрів води, щоб виконати до 50 запитів. Проте нове дослідження Каліфорнійського університету в Ріверсайді (UCR) «Making AI Less Thirsty» показує, що GPT-3 фактично використовує приблизно 2 літри води.Сяолі Рен👨🏻‍🏫, професор електротехніки та комп’ютерної інженерії в UCR, зазначив, що початковий розрахунок водного сліду базувався на даних від OpenAI під час розробки ChatGPT у 2020 році. Нові цифри, опубліковані у вересні в статті Microsoft, показують, що GPT-3 споживає в чотири рази більше енергії. «Це також означає, що ми маємо збільшити наш водний слід у чотири рази», — каже Рен. Не забуваємо, що вийшла GPT-4 котра набагато швидша⚡️ та розумніша, тому ці цифри не остаточні і близько.Останні звіти про сталий розвиток від великих технологічних компаній показують, що зростання ШІ призводить до двозначного зростання споживання води: Google (17%), Microsoft (22,5%), Meta (17%). Всі ці компанії мають програми повернення води в природу та обіцяють повертати більше, ніж витрачають, починаючи з 2030 року.Ось така правда життя: навіть ШІ використовує природні ресурси на постійній основі. Погано це чи добре - думайте самі. Головне, щоб це не переходило важливі межі і вода поверталася до природи. Що думаєте щодо цього?