Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Котолики
Додано 14 лип 2024

Котолики

@kotolyky
Кількість підписників: 2 509
Фото: 321
Відео: 6,740
Посилання: 6,440
Опис:
Братство рабів котячих Посвятити друга в Котолики https://t.me/+DWVm8fSGpYVlNzJi Котолицький чат👇 https://t.me/+wk-5hVwdcZYyOTJi
Джерело

Котолики | Зробили будиночок для вуличних котиків, щоб було додаткове місце для к...

Логотип телеграм спільноти - Котолики Котолики @kotolyky
580 Охват/переглядів 2026-02-01 06:03 Повідомлення №6550
Зробили будиночок для вуличних котиків, щоб було додаткове місце для комфортнішого перебування у таку погоду, ніж просто десь під трубами.Якщо хтось теж захоче зробити таке для котиків, то ось що необхідно для цього:- Великий контейнер (є в jysk)- Екструдований пінополістирол 40 мм для стінок/підлоги/під дах  (замовляли, також можна взяти в епіцентрі). Прикліювати нічого не треба, просто вирізати так, щоб все плотно притіскалося. Якщо немає такого пінополістиролу, можна пінопласт- Солома на підлогу (замовляли на мойо з самовивозом). Ганчірки та сіно не підійдуть, оскільки мокнуть- Армований скотч для входу (щоб котик не поцарапався) та для закріплення кришки контейнераБудиночок краще поставити на тиж самі прямокутники пінополістирола, щоб дно не так промерзало, та не стояло після морозів у воді.Так, цей будинок без обігріву, але все одно працює, оскільки котик дихатиме у ньому та зігріватиме своє невелике приміщення зсередини. Тому не беріть дуже великі контейнери, оскільки вони не нагріються