Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Костопільська міська рада
Додано 01 вер 2021

Костопільська міська рада

@kostopil_rada
Кількість підписників: 7 387
Фото: 12,200
Відео: 379
Посилання: 1,570
Опис:
Телеграм-канал Костопільської міської ради
Джерело

Костопільська міська рада | Виконком не погодив розміщення реклами та смокера у КостополіТрьом під...

Логотип телеграм спільноти - Костопільська міська рада Костопільська міська рада @kostopil_rada
2 830 Охват/переглядів 2026-04-30 16:07 Повідомлення №16030
Виконком не погодив розміщення реклами та смокера у КостополіТрьом підприємцям виконавчий комітет Костопільської міської ради відмовив у наданні дозволів, двом – на розміщення рекламних щитів, одному – на встановлення та використання смокера (агрегату для приготування м’яса за допомогою гарячого диму).Дві рекламні конструкції на перехресті вулиць Проектової та Олексійчука в Костополі уже давно встановили два підприємці за кілька метрів одна від одної. Жоден з них не надав міській раді конструктивних рішень та опису безпечності своїх рекламних споруд, що є порушенням, адже може становити загрозу для життя та здоров’я людей. Крім того, рекламні щити мають бути встановлені на відстані не менше 100 метрів один від одного, що передбачено правилами розміщення зовнішньої реклами в місті Костопіль.Члени виконкому також відмовили у наданні дозволу підприємцю, який на вул. Бурова, 17 встановив смокер для приготування м’яса та обладнав на території, що перебуває у комунальній власності, відкритий майданчик для відвідувачів. Причина відмови — невідповідність санітарним нормам, правилам протипожежної безпеки, у сферах благоустрою та захисту прав споживачів.«Ці рішення прийняті з метою врегулювання діяльності підприємців, які надають послуги на території нашої громади. Ми жодним чином не перешкоджаємо підприємницькій діяльності, однак її потрібно проводити у межах прийнятих у нас норм та правил. Якщо підприємці, котрим відмовлено, не усунуть порушень, на них буде складено адміністративні протоколи про притягнення до відповідальності. Проте ми сподіваємося на взаємодію та врегулювання ситуації», — зазначила в.о. міського голови Лілія Шульжук.