Логотип телеграм спільноти - ББС Небесна Кара 54 ОМБр
Офіційний канал Батальйону Безпілотних Систем Небесна Кара, 54 ОМБр Наше гасло: "Зло - має бути покарано! Ворог - має бути знищений!" Приєднуйтесь до нас, підримуйте нас! Більше донатів - більше контенту! Дякуємо! Зворотній зв'язок: bbcnk54@gmail.com
Логотип телеграм спільноти - STERNENKO
Сергій Стерненко🇺🇦 Волонтерські картки: 4441114454997899 моно 5168745030910761 приват ❗️Не ведіться на шахраїв, нікому не пишу, не прошу гроші, поповнити рахунок чи щось купити. Усі збори на армію публічні. Російська мова у коментах заборонена.
Логотип телеграм спільноти - Сергій Притула
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula БАЗА МОНО - https://base.monobank.ua/89gMbvnkrTu7sR
Логотип телеграм спільноти - Bitcoin, інвестування, гроші - Лінивий CRYPTO інвестор
Підписуйся на канал Frontend Shinobi, щоб отримувати найсвіжіші техніки, поради та інструменти для веб-розробників. Хочеш бути в тренді? Хочеш створювати стильні сайти та веб-додатки? Тоді тобі точно сюди!

Повідомлення telegram каналу - @koshelenkocom

Логотип телеграм спільноти - 📟 Пейджер Кошеленка 2021-07-14

📟 Пейджер Кошеленка

Кількість підписників:
344
Фото:
450 
Відео:
44 
Посилання:
990 
Категорія:
Блоги
Опис:
Про інновації, розвиток і життєстійкість від заступника міністра соцполітики з цифрової трансформації і автора книги «Менеджмент у часи війни» 👉 https://leaf.page/management

Канал 📟 Пейджер Кошеленка - @koshelenkocom - №1153

Хто може бути отримувачем та набувачем гуманітарної допомоги?
Отримувач – це юридична особа, зареєстрована в Україні з визначеним напрямком статутної діяльності.
Чинне законодавство передбачає реєстрацію отримувача в Єдиному реєстрі отримувачів гуманітарної допомоги. До прикладу, – це благодійні фонди, громадські організацій, реабілітаційні установи.
Набувач – фізична чи юридична особа, що потребує і безпосередньо отримує гуманітарну допомогу. До прикладу, це може бути лікарня чи окрема людина.
Ухвалений Верховною Радою законопроєкт №9111 розширює перелік отримувачів-юридичних осіб. До них додаються іноземні благодійні організації, представництва яких акредитовані в Україні.
Також отримувачами можуть бути неприбуткові державні та комунальні установи, органи місцевого самоврядування, надавачі соціальних послуг.
Тривалий час був неврегульованим механізм, коли благодійний фонд закуповує за кордоном товари (наприклад, турнікети або дрони) та завозить їх в Україну як гуманітарну допомогу, адже гумдопомога – це товари отримані безоплатно, а не закуплені.
Це створювало правові ризики для отримувачів. Адже товари, які вони декларували і завозили як гуманітарну допомогу, по суті такими не були - відсутній іноземний донор, який і мав би надавати допомогу.
Законопроєкт №9111 врегульовує і цю ситуацію. Тепер благодійні фонди зможуть виступати донором гуманітарки, яку завозять в Україну.
Після того, як законопроєкт буде підписаний Президентом та офіційно опублікований, зміни набудуть чинності через один місяць.

79
23-11-13 15:13