Статистика telegram каналу - @koshelenkocom

📟 Пейджер Кошеленка

Subscribers: 361
Photos: 264  Videos: 28  Links: 757 
Про інновації, розвиток і життєстійкість від заступника міністра соцполітики з цифрової трансформації і автора книги «Менеджмент у часи війни» 👉 https://leaf.page/management
2021-07-14

Кількість підписників

Історія змін лого

2024-02-29
2023-12-30
2023-11-12

Історія змін назви

📟 Пейджер Кошеленка
2023-07-30
🤖 Koshelenko.com
2023-07-15
koshelenko.com
2023-06-28

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена
2023-08-02
Офіційно не підтверджена
2022-05-25
Триває тестування вебплатформи для ввезення та обліку гуманітарної допомоги – приєднались майже 300 організацій!

Зібрали відповіді на ТОП-5 запитань, які виникають під час процесу тестування:👇

1️⃣Як фізичній особі зареєструватись для тестування?
2️⃣Чи обов'язково вказувати та де знайти інформацію про первинну та справедливу вартість товару для інвентаризації?
3️⃣Яку інформацію потрібно внести про донора?
4️⃣Чи буде збережена після завершення тестування інформація, введена фондами?
5️⃣Якщо донор передає вантаж більше 10 отримувачам чи можна заповнити для цього одну декларацію?

Детальніше на сайті за посиланням.
📦 Друзі, наразі активно проходить бета-тестування Автоматизованої системи реєстрації та обліку гуманітарної допомоги.

Ми хочемо поділитися з вами найпоширенішими запитаннями від волонтерів та відповідями на них.

Як фізична особа може зареєструватись для тестування?

На даний час, доступ представникам з КЕП, який виданий на фізичну особу, можливий тільки для отримувачів - представництв іноземних та міжнародних організацій (без статусу юридичної особи). Щоб приєднатись, вам потрібно звернутися до Мінсоцполітики на електронну адресу   t.a.pasenko@mlsp.gov.ua та вказати яку саме Міжнародну організацію Ви представляєте. В запиті необхідно вказати Ваш РНОКПП і податковий номер Отримувача, який зареєстрований в Україні.

Чи обов'язково вказувати та де знайти інформацію про первинну та справедливу вартість товару для інвентаризації?

Первісна і справедлива вартість є обовʼязковим параметром для обліку і вона може бути вказана в первинних документах отриманих від донора.

Яку інформацію потрібно внести про донора?

Необхідно внести наступну інформацію:
- назва організації,
- адреса,
- країна відправлення.

Натисніть, якщо хочете приєднатись до тестування системи
Хто може бути отримувачем та набувачем гуманітарної допомоги?

Отримувач – це юридична особа, зареєстрована в Україні з визначеним напрямком статутної діяльності.
Чинне законодавство передбачає реєстрацію отримувача в Єдиному реєстрі отримувачів гуманітарної допомоги. До прикладу, – це благодійні фонди, громадські організацій, реабілітаційні установи.

Набувач – фізична чи юридична особа, що потребує і безпосередньо отримує гуманітарну допомогу. До прикладу, це може бути лікарня чи окрема людина.

Ухвалений Верховною Радою законопроєкт №9111 розширює перелік отримувачів-юридичних осіб. До них додаються іноземні благодійні організації, представництва яких акредитовані в Україні.
Також отримувачами можуть бути неприбуткові державні та комунальні установи, органи місцевого самоврядування, надавачі соціальних послуг.

Тривалий час був неврегульованим механізм, коли благодійний фонд закуповує за кордоном товари (наприклад, турнікети або дрони) та завозить їх в Україну як гуманітарну допомогу, адже гумдопомога – це товари отримані безоплатно, а не закуплені.
Це створювало правові ризики для отримувачів. Адже товари, які вони декларували і завозили як гуманітарну допомогу, по суті такими не були - відсутній іноземний донор, який і мав би надавати допомогу.

Законопроєкт №9111 врегульовує і цю ситуацію. Тепер благодійні фонди зможуть виступати донором гуманітарки, яку завозять в Україну.
Після того, як законопроєкт буде підписаний Президентом та офіційно опублікований, зміни набудуть чинності через один місяць.
На порталі Дія запустили бета-тест вдосконаленого сервісу подачі заяви про субсидію, який стає швидше та зручніше.

Долучитися можуть користувачі Дії, які мають:
🔸 українське громадянство;
🔸 номер платника податків;
🔸 підстави для отримання субсидії;
🔸 не отримували субсидію раніше.

Долучайтесь до тестування за посиланням https://t.me/diia_beta_bot?start=home

Більше деталей тут https://www.msp.gov.ua/news/23211.html
❗️Верховна Рада України прийняла у другому читанні і в цілому проект Закону про Державний бюджет України на 2024 рік (№10000).

Основні цифри головного кошторису країни — у інфографіці.

📲Деталі прийнятого Державного бюджету-2024

Telegram / Facebook / Сайт / Instagram / Twitter / Viber
Зараз дуже важливо вміти швидко спілкуватись на англійській у месенджерах та вести на ній соцмережі Linkedin та X.
Навіть коли добре знаєш мову, все рівно суттєві блоки інформації швидше опрацьовувати з перекладачем.

Ділюсь своїми інструментами:
- Google Translate гірше DeepL, тож не використовуйте його.
- ChatGPT краще DeepL і може переклад суміщати з іншими завданнями по покращенню, скороченню або адаптації тексту (наприклад, може з довгого тексту зібрати всю суть у короткий твіт). У нього немає класичного інтерфейсу перекладача, тож треба просто писати "Переклади на англ:" та вставляти текст. Але перекладає він довше.
- Щоб швидше працювати з англомовними сайтами, достаньо вбудованого у Chrome Google Translate, який може повністю перекладати сторінки, але розширення для цього браузера Deepl дає можливость переводити тільки окремі фрагменти тексту та працювати прямо у гугл-документах.

А якими інструментами користуєтесь ви?
🤝🏻 ІОЦ Мінсоцполітики отримав міцну підтримку та технічне оновлення від Латвійської Республіки

Вчора, 6 листопада, відбулася зустріч заступника Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, Костянтин Кошеленко та директора ІОЦ Мінсоцполітики Юрий Коновалов з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Ilgvars Kļava та Головою благодійної організації «Збройова палата» Ingus Ostrovskis щодо обговорення перспектив співпраці.

Костянтин КОШЕЛЕНКО розповів про​​ виклики, спричинені повномасштабним вторгненням в Україну російських військ. Він зосередився на питаннях цифрової трансформації соціальної сфери й поділився результатами роботи в цьому напрямі.

💬 «Розвиток цифрових рішень у соціальній сфері є одним з пріоритетних векторів роботи Міністерства. Ми змінюємо законодавство та налаштовуємо цифрові інструменти обміну даними, щоб забезпечити відповідні якісні соціальні послуги та сервіси для людей, які потребують підтримки. Ми будемо вдячні, якщо Латвія поділиться відповідними найкращими практиками, які є в цьому секторі», – зазначив заступник Міністра.

Також представники Посольства Латвійської Республіки в Україні надали технічну допомогу ІОЦ Мінсоцполітики у вигляді 32 комп'ютерів та 30 дисплеїв, які будуть використанні для підсилення команди підприємства.

💬 "Ми глибоко вдячні Посольству Латвійської Республіки в Україні та Благодійній організації «Збройова палата» за цей важливий внесок у розвиток наших цифрових можливостей. Ця технічна підтримка дозволить нам покращити якість та ефективність надання соціальних послуг нашим громадянам. Спільна робота Латвії та України у цій сфері є прикладом сильного партнерства та співпраці в дусі європейських цінностей. Разом ми будуємо мирне майбутнє!" - подякував партнерам Юрій Коновалов.

🤝🏻 Сторони дійшли згоди щодо подальшого зміцнення партнерства та спільної праці в галузі цифрової трансформації соціальної сфери, сприяючи мирному майбутньому та прогресивному розвитку Європи.
Коли чуєте запитання "Як справи?", замість стандартного "Нормально", спробуйте використовувати момент, щоб розказати про свої проєкти або цілі. Наприклад, про новий продукт, який запустила ваша компанія, або про збір на ЗСУ який проводите чи підтримуєте зараз.

Такі моменти — шанси поділитися важливим. Перетворіть формальний елемент спілкування на інструмент свого нетворкінгу, розвитку та ненавʼязливих продажів.

Продуктивного вам тижня!
В День працівника соціальної сфери хочу щиро подякувати кожному і кожній за вашу роботу, за ваше служіння, за те добро, яке ви несете людям, що потребують підтримки.

Дякую за те, що ви є!
⚡️ Нагадуємо, що 1 листопада ми розпочали тестування Автоматизованої системи реєстрації гуманітарної допомоги – всі бажаючі організації можуть долучитись.

👩🏼‍💻 Для того щоб мати можливість ставити питання розробникам, або надати зворотній звʼязок з приводу роботи вебплатформи - приєднуйтесь до телеграм чату «Гумдопомога зовнішнє тестування» за посиланням:
🔗https://t.me/+DMro2EEWOGplOTZi

🤗 Чекаємо на ваші пропозиції та зауваження!

#гуманітарка
Модернізуємо комплексну послугу для ВПО в Дії ⚙️ Що зміниться

Змінюємо комплексну послугу для переселенців спільно з Мінсоцполітики, тому від сьогодні сервіс у Дії буде тимчасово недоступний. Не хвилюйтеся, щоб отримати допомогу, як і раніше, можна звернутися до найближчого Управління соціального захисту населення або ЦНАПу.

Скоро сервіс повернеться в Дію, ще й зі зручними оновленнями🫶🏻
Одні з них:
✔️Допомога призначатиметься на сім’ю — зможете подати заяву в Дії відразу на всіх рідних
✔️З`явилися виплати для дітей ВПО, які народилися вже після переміщення
✔️Посилився фокус щодо незахищених людей та тих, хто перебуває в скрутних обставинах

Раніше отримували допомогу? 1 серпня її автоматично продовжили на пів року🙌🏻

Зміна фактичного проживання та скасування статусу ВПО в Дії продовжують працювати як завжди.

Щойно сервіс буде відновлено, ми одразу повідомимо, тож стежте за оновленнями.
Ваша Дія 🫶🏻
Безпека у цифровому просторі життєво важлива для нашої держави, тому доєднався до ініціативи Глобального договору ООН в Україні, який залучив представників IT-сектору до обміну досвідом з кібербезпеки.

В добірці 10 принципів кібербезпеки бізнесу поділився практиками Мінісоцу, у тому числі по захисту даних Єдиної інформаційної системи соціальної сфери.

https://delo.ua/telecom/10-principiv-kiberbezpeki-dlya-biznesiv-425633/
​​#thinktank

Консалтингова компанія Gartner провела дослідження, щоб з’ясувати, якими будуть пріоритети HR-керівників у 2024 році. Першим із них є розвиток лідерів та менеджерів. Чимало організацій стикаються нині із перевантаженням керівників. Понад три чверті працівників надають великого значення підтримці менеджерів, водночас самі менеджери звітують про те, що мають на 51% більше обов’язків, ніж здатні впоратися. Вихід із цієї ситуації не може полягати у звичних програмах розвитку. Замість цього варто вдосконалювати роботу менеджерів. Зокрема, зменшувати очікування від них та допомагати їм змінювати свої звички.
Стаття
🤩 Запрошуємо представників органів місцевого самоврядування на безоплатні тренінги з відкритих даних.

Шукаєте можливості для цифрової трансформації у вашій громаді? Здобудьте нові знання на тренінгах Open Data Academy і впровадьте відкриті дані у вашу роботу https://academy.data.gov.ua/

☝️ Тренінги будуть корисними тим, хто активно впроваджує процеси цифрової трансформації на рівні ОМС та працює з відкритими даними.

Учасники зможуть вибрати необхідний рівень:
Basic — для фахівців, які тільки розпочинають роботу з відкритими даними
Advanced — для спеціалістів, які прагнуть здобути поглиблені знання у сфері

Тренінги Open Data Academy проходитимуть у низці обласних центрів України:
📍 31 жовтня — Чернівці
📍 9–10 листопада — Львів
📍 14–15 грудня — Ужгород
Дати проведення в інших містах (Вінниця, Кропивницький, Одеса) уточнюються.

Участь безоплатна. Дізнатися більше та подати заявку можна на сайті https://academy.data.gov.ua/

Не зупиняйте своє професійне зростання! 📈

Навчання проводить Міністерство цифрової трансформації України за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» і Фонду Східна Європа.
Erasmus For Young Entrepreneurs запускає нову хвилю обмінів для українських підприємців.
EYE - це міжнародна програма, завдяки якій ви можете знайти бізнес-наставника у Європі, зануритися в іншу культуру, прокачати компетенції для успішного розвитку власного бізнесу.

27 жовтня, об 15:00 координатори програми в Україні, розкажуть про всі деталі. Участь безкоштовна за реєстрацією.
Запланували з Романом Кузюком, літературним агентом і власником видавництва "Кінцевий бенефіціар" вихід моєї книги "Менеджмент під час війни" у грудні.
Попереднє замовлення буде доступно у листопаді на українській та англійських в Україні на kniga.biz.ua та по всьому світу через Amazon.

Разом з книгою випустимо тираж мерчу для менеджерів з яскравими слоганами, цитатами та зображеннями.
Цим будуть займатись видавництво та моя дружина Ольга Кошеленко.
Як підприємець, вона фокусується на в'язаному одязі, але для мене зробить виключення.

До речі, перші пілотні драфти мерчу вже доступні.
У різних кольорах можна замовити худі, футболки, бейсболки і багато іншого.
Вони дуже аскетичні, але дозволять оригінально одягнутись хоч фінансистам, хоч маркетологам і менеджерам інших напрямків. Шукайте там і свій, або пишіть, якщо його не вистачає.
🇺🇦 Дуже важлива для майбутнього України вакансія.

👀 Дослідник у проєкт «Нагляд за фондами відбудови України та їх моніторинг» (Supervising and Monitoring Ukraine’s Reconstruction Funds – SMURF).

Подавайтесь або діліться з фаховими та порядними знайомими https://brdo.com.ua/news/doslidnyk-u-proyekt-smurf/
Сьогодні основний фокус Мінсоцполітики спрямований на цифровізацію соціальних послуг, – заступник Міністра соціальної політики Костянтин Кошеленко.

Зокрема, за його словами, у планах зробити процес надання субсидій автоматичним та максимально небюрократичним. Наразі система автоматичного заповнення даних доступна в ЦНАПах, управліннях соцзахисту, відділеннях Пенсійного фонду – триває робота над тим, щоб вона була доступна і на порталі "Дія".

✈️Підписатися на Уряд online
В суботу у 18:00 по київському часу виступлю онлайн на тему "Ukrainian Digital Transformation of Social Support During The War" перед студентами, викладачами та випускниками Дартмутського коледжу.

Dartmouth College — один з найстаріших університетів США, що входить до елітної Ліги плюща. Незважаючи на назву, коледж, у ньому навчаються аспіранти. Університет розташований у місті Гановер, штат Нью-Гемпшир.

Дотичні до ІТ можуть згадати, що саме там була створена Джоном Г. Кемені та Томасом Е. Курцем в 1963 році оригінальна версія мови програмування Basic.

Ви також можете долучитись до людей в залі онлайн, зареєструвавшись на виступ за посиланням https://dartmouthgroups.dartmouth.edu/EEC/rsvp_boot?id=1599089