Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ☁️ Анастасія Король LIVE
Додано 06 гру 2025

☁️ Анастасія Король LIVE

@korolpsy
Кількість підписників: 1 653
Фото: 1,570
Відео: 98
Посилання: 329
Опис:
Тренер по роботі з підсвідомістю. Психотерапевт. Навчаю, передаю знання, об’єдную. Живі стосунки, гроші, самореалізація.

👥 Кількість підписників

1 653
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: -3

👁️ Середній перегляд на повідомлення

433
Середній/День:: 361
Середній/Тиждень:: 450
ERR: 26.19%

📊 Кількість повідомлень на день

0.4
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Ви собі і Палач, і Ворог. Як виглядає на практиці почуття провини за бажання та задоволення? - коли жінка приїжджає в Німеччину і замість того, щоб носити улюблені шуби та підбори — обирає щось «простіше»- коли жінка, яка мріє їздити в Mersedes погоджується на щось більш практичне та сімейне- коли замість красивих босоніжок з тоненьким ремінцем, які так і кричать про безтурботність в гардеробі зʼявляється нова пара кросівок - коли хочеться білий костюм, але це не практично і швидко брудниться- коли хочеться собаку, але це надто відповідально та дорого, тому поки візьму рибку- коли дорогий парфум тільки по святам для інших- коли хочеться сексу, але треба лягати спати, бо вранці вставати або коли хочеться оральних ласк, але ви переходите одразу до справи, бо рано вставати чоловікуВ психоаналізі цей процес називається «агресія направлена на власне Я». 🔪Коли ви атакуєте себе, свої бажання, потяги, потреби. Ці ситуації показують, що проблема не в грошах. Не у війні. Не в холоді. Не в економічній кризі.І навіть не в дітях, декреті чи партнері. Проблема також не в вас. А в дозволі. Тому саме Перевтілення буде направлене на розгін! 🏎️Розгін енергії, здорової агресії 🔥Направлення цієї агресії в дії, а не на себе. В проекті ви навчитесь помічати внутрішні маніпуляції, які «раціонально» вганяють вас у почуття провини. І гасять енергію, силу, самооцінку. І нарешті, можливо вперше, скажете СТОП: «Це не про мене» 😉🚨Вже скоро підвищення ціни.Не використовуйте його як ще один спосіб атакувати себе «от треба було раніше купувати».В мене вже дуже чешуться руки, щоб почати! 😁
Знання — це сила.Вони зовсім інакше просувають нашу психіку вперед. Навчання не замінити терапією та навпаки. Ми можемо трансформувати в собі значно більше, ніж думаємо.Але для цього потрібні знання + вчитель + практика. Тому, якщо ви ставили цілі, але вони не спрацьовували і ви забивали на них, або ж ви були не задоволені в кінці — то можливо ви ставили цілі не так і не з тими. Як терапевт я постійно займаю позицію того, хто не знає. Щоб не навішувати на клієнта ярлики, передчасні гіпотези і йти за клієнтом. Але як у тренера у мені зовсім інакша позиція.Я та, хто знає. Хто володіє інструментами. Хто вміє показати шлях та розкласти його на складові. Хто знає як буде швидше, легше, надійніше. Як тренер я опираюсь на:Доказову психологічну базуНейробіологію (як працює мозок, тіло, гормони)Духовні системи знань, які сильно впливають на колективне мислення і закладають в несвідоме неймовірну кількість «висновків» та страхівДосвід в бізнесі, маркетингу, на корпоративному ринку Щоб викладати — недостатньо мати знати теорію. Тому все, що я передаю як знання — це те, як я живу. Якщо вас не навчили жити батьки, вчителі, університет — навчіть себе обираючи тренерів уже самостійно. Зайти в Перевтілення можна трьома способами:👉🏻Забронювати місце за 50€ і домовитись з @innaivanko про доплату. 👉🏻Скористатись оплатою частинами від Monobank 👉🏻Скористатись оплатою частинами від нас, також написавши @innaivanko Своє життя потрібно влаштовувати. А не доводити всім (а особливо мамі) — що вам нічого не допоможе. Хочете розберу як ми своїми провалами, хворобами та неуспіхом часто наказуємо батьків? 🔥Але якщо ви готові перестати карати інших і почати жити для себе — посилання на Перевтілення вище 🪄
Поки лежу – розкажу вам як я створюю проекти.Спочатку з'являється ескіз у вигляді наміру: образ тієї трансформації, яка станеться з учасниками.Це може бути тема як оркема тема (сором, заборони, психотипи), так і сфера (гроші, реалізація, стосунки, стан). Але є ще третя категорія проектів, коли в основу лягає трансформація особистості – риси, якості, стан, сценарії.Далі, коли фундамент та образ фінальної точки є – я починаю збирати по шарам проект.Далі, мій мозок, якому я вже задала вектор – починає шукати "матеріал".Я можу дуже довго перебирати методики, авторів, вправи.Щось відкидати, десь залишати порожнє місце.На момент старту проекту, зазвичай готово 70% програми, решту простору я завжди залишаю вільною для поля, яке буде розгортатись уже з тими, хто в проект безпосередньо зайшов. Фактично, ви стаєте "співавтором" проекту. Ваша залученість безпосередньо впливає на те, якими будуть останні 30% курсу.Якщо коротко – я фокусуюсь не на тому, що ви дізнаєтесь (інформація), а на тому – ким ви з цією інформацією станете.Сьогодні переглядаючи програму – зрозуміла, що без окремого розділу про біохакинг картина буде неповна.Бо я знаю, що попри психологічні методології, яких у Перевтіленні буде в достатку, в своєму реальному житті я користуюсь ще іншими "секретами", які пришвидшують багато процесів. Було б досить егоїстично залишити їх тільки для себе. Ця новорічна програма для identity shift (зміни ідентичності).Буде багато роботи зі здоровою агресією, виходом з жертви та пасивності, вмінням сказати життю "так". Будуть завдання для аналізу і конкретні дії для реальних змін. В основу ПереВтілення закладені найкращі концепції на стику психології, нейробіології, коучингу та НЛП – щоб зробити ваш 2026 гідним роком! Не чекайте ще одного підвищення ціни, а воно вже зовсім скоро.Чим швидше ви наважитесь — тим швидше ваш фокус почне працювати на вас.
Макіавеллі (італійський філософ, який досліджував питання влади, людських мотивів, психологію впливу) в своїх працях розгортав наступну ідею:Бідність та нужденність утримують людей в покорі.Вони змушують людей бути дисциплінованими і дивитись чітко собі під ніс, щоб вижити. Бо якщо людина базово не знає, що вона буде їсти і чим буде годувати дітей, то вона НЕ ПОМІЧАЄ нічого довкола. Ні схем, ні пропаганди, ні корупції. А от людина, яка живе в достатку — небезпечна для держави. Достаток, можливості, опора на себе породжують в людині тверезість, вимогливість, схильність до бунту, непокори. Давайте на психологічному рівні:Покірна тиха дитина — залякана. Гучна, незручна, якої багато, яка злиться на батьків — може собі це дозволити, бо відчуває базову безпеку. При цьому, точка відчаю не повинна бути надто сильною, інакше тоді людині немає що втрачати. Тому сильний дефіцит, але з ідеєю, яка не допустить бунту на відчаї. Коротке пояснення того, що останні 4 роки ми спостерігаємо як народ. Хто зі мною давно, той знає, що тільки раз в рік я «дзвоню в дзвони» і підіймаю дуже незручні як для психолога теми. Теми пропаганди, капіталізму, гіпнозу.«Не будите спящих», але саме перед новорічними програмами я ризикую і кажу:Прокидайтесь. Щипайте себе за руку. Не дайте вмілим «маркетологам» змусити вас добровільно відмовитись від свого власного життя. Політики дуже добре знають 2 речі:- людські травми (дефіцити)- людські темні сторони (егоцентризм, заздрість, бажання помсти, агресія і тд)Пояснити як ця тема повʼязана з психотерапією? 🔥Назбираємо 100 🔥 і зроблю ахуєнний розбір: політика + країна + наше дитинство + психотерапія. А хто вже відчуває, що йому не подобається його положення — для вас підготувала новенький свіжий сайт ПереВтілення, де вперше за всі продажі показала наповнення🪄Ціна виросте 24.01, місць 20. Тому займайте своє. І не забувайте 🔥
Проблема дорослих людей, що їх Розум та Серце знаходяться у розриві.Я переконана, що ви точно знаєте тих, хто живе тільки Розумом – дисципліновані, логічні, стримані, економні.В таких на все є правило, список,.Вони живуть життя постійно звіряючись з інструкцією, щоб раптом спонтанно нічого не зіпсувати.Люди, в яких домінує Розум регулярно від нього страждають.Там, де інші подумали та зробили.Захотіли і взяли.Ризикнули.Розумні думають, думають, думають 🤓І поки вони думають – тренд змінився, ідея вже здається безглуздою, бажання згасло "не так вже й хотілось".А є Люди-Серце, які завжди називають Розум нудним, сірим, нецікавим і надто серйозним 🤣В таких людей життя схоже на виставу-імпровізацію.Куди імпульс йде – туди спрямовуються всі дії, ресурси, час.Куди сьогодні веде тривога – туди і я за нею.Такі люди легко починають, змінюють плани, ризикують, пробують,але рідко завершують та досягають бажаного.Люди-Розум та Люди-Серце дивляться одне на одного і то заздрять, то знецінюють 😁Тільки не буває окремих таких людей)Розум та Серце присутні в кожного з нас.Це Ресурс. Інструмент. Частини Цілого.Тільки, нажаль, мало хто зміг примирити їх між собою.Без Серця всі досягнення будуть порожніми, "мертвими" та не зроблять вас щасливими.Без Розуму – ідеї будуть закинуті, а життя стане схожим на хаос з постійною тривогою.Об'єднати в одну команду, де Серце вказує шлях, веде, а Розум будує маршрут – можна в новорічній програмі-тренінгу "Перевтілення".📆Старт 26 січняВсі деталі завтра 💫*Минулорічна новорічна програма коштувала 355€, цього року я даю змогу пройти її за значно вигіднішими умовами, при цьому сама програма повністю нова і з ключами до більш швидких результатів.
В цю суботу мені 31.На вас чекають подарунки (так-так) і на мене теж! Минулого року напередодні свята я проводила розбори, а в день після — записувала подкасти тут для вас, але і цьому етапу прийшов кінець. З 2020 я віддавала. Багато безкоштовно. Багато по соціальним цінам.Допомагала, як колись допомагали мені. Мені хотілось відігріти та підтримати якомога більше людей. Зараз я відчуваю, що Там на Небі та в моїх процесах вже всі баланси зведені. І пора переходити далі.Почала я з того, що звільнила 4 дні в тиждень від всіх дзвінків, зустрічей, сесій, розборів. Щоб зʼявилось щось нове — спочатку потрібно звільнити для цього місце. Працювати буду менше, але глибше. Поступово буду багато передавати кураторам. Забирати свою живу участь з проектів, залишаючи її тільки для певних груп. Але зараз, оглядаючись назад, я неймовірно пишаюсь тим, скільки було зроблено для людей. Скільки було гнучкості з моєї сторони, скільки разів ми йшли назустріч в оплатах, термінах. А розбори, коли за вечір я приймала 7-9 людей 🤌🏻Ще рік тому терапевт сказала: «Анастасія, стоп. Не більше двох, цього достатньо». ПереВтілення цього року стане тим самим проектом, де буде достатньо мене, але стане значно більше вашої автономії. Я відчуваю, що і я, і ви — готові до нового рівня сепарації та взаємодії, де зʼявиться поле для опори на себе, на відчуття власного «я можу», де стане менше ідеалізації і більше відповідальності ❤️Тому запрошую у новорічну програму! Не дарма 2026 розпочинає новий 9-ти річний цикл. Давайте закладемо його з розумом та мудрістю.
ТРИ НАЙБІЛЬШІ ПРОБЛЕМИ З ЦІЛЯМИ (в кінці реєстрація на безкоштовний традиційний вебінар) Є періоди, коли ви не лінуєтесь.Ви просто зайшли в один з глухих кутів і поки не бачите вихід.Проблема разГлобально нічого не хочеться. Є розмиті уявлення, інколи тригертить чуже життя в соціальних мережах, але внутрішнього стійкого "хочу" нема. У кращому випадку людина пам'ятає як колись давно чогось хотіла. У гіршому – вже і не згадає, коли щось всередині її довго запалювало.Проблема дваНевроз цілі: коли ціль не адекватна часу, місцю, обставинам, ресурсам і стає дементором для людини. Вона висмоктує енергію, зʼїдає самооцінку і залишає відчуття “я — ніхто”, якщо результат не ідеальний: не той, не так швидко. Тут маємо справу з грандіозним тиском на себе та відсутністю контакту з реальністю.Проблема триЦіль реальна, бажана, враховує контексти, адекватна ресурсам, але все рівно людина її не досягає. Людина починає думати, що з нею “щось не так”. Що вона зламана, лінива або недостатньо сильна.Ці стани можуть змінювати один одного у однієї людини на різних етапах життя.Це не індивідуальна проблема. Це масовий стан.Я нещодавно переглядала звіти за 2024 та перші за 2025, цифрами поділюсь на вебінарі.Але важливий факт:Якщо у 2021–22 ми бачили шок,то у 2025 — хронічне згасання.Менше панічних атак. Більше апатії, вигорання і втрати сенсів.Це вебінар для тих, хто втомився змушувати себе хотіти після десятка невдалих спроб отримати бажане.Реєструйтесь на вебінар – вже в неділю будемо збирати новий підхід до Бажань, Життя, Сенсів та Цілей.Оновлені "Секрети Втілених Бажань 2026"
Я обожнюю готувати та їсти 😁Зараз я проходжу річний супровід у біохакера та нутриціолога. Давно хотіла розібратися в тонкощах anti-âge способу життя, бо в планах жити довго і здорово. Планую в 80-90 років ще вести групову оффлайн терапію. При цьому, я не планую відмовлятись повністю від італійської та французької кухонь. Які дуже калорійні, але для мене найсмачніші.Тому цього року буде багато експериментів. Не перший рік планувала цю свою частину інтегрувати в публічність. 👉🏻 Тому ввожу від сьогодні хештег #СмакНесвідомого 🤌🏻Як людина, закохана в психоаналіз, переконана, що саме задоволення від їжі стає нашим першим дотиком до лібідо. Насолода їжею – це акт Jouissance (насолоди), яка виходить за межі простого виживання та фізичного голоду. Вміння розрізняти відтінки смаку, насолоджуватися текстурою та ароматом – це здатність психіки дозволяти собі задоволення, в тому числі і сексуальне.Приготування їжі – це висока форма сублімації лібідо, що належить до зрілих захисних механізмів. Перетворення сирих продуктів на витвір мистецтва — це акт творчості, яка необхідна нам для прориву в будь-якій сфері. Дайте 🔥 та вітайте нову рубрику #СмакНесвідомого
Коли до мене в Чернівці приїжджала куратор з Психосканеру — Таня, ми робили з нею супервізію для її особистої практики та розпаковку мене як спеціаліста (Таня сильний методолог та ментор для експертів). І перечислив велику кількість моїх сильних сторін, під кінець Таня сказала (пишу не дослівно):«На відміну від тих, хто робить вигляд, що в них все чудово, а потім через півроку розповідає, що було все погано, ви показуєте реальне життя в моменті, з його викликами та проблемами, не втрачаючи при цьому ні гідності, ні експертності, залишаючись людиною». Всі мої проекти та контент для реальних живих людей 🥰 А не для вигаданих персонажів з підручників по психології та маркетингу. Бути живими — ахуєнно, престижно, статусно та сильно. Бути пластиковою ідеальною версією себе — це всього лиш наслідки травми, коли вас живу не приймали і переконали, що тільки ідеальну вас можна любити. А справжнє тоді вилазить у вигляді заздрощів, ревнощів, образ, страху. Вже завтра на вебінарі будемо знімати маски 🎭 і дозволяти собі більше життя!❗️Запис придбати не можна буде найближчим часом. Бо далі нас чекає втілення знань у життя 🤌🏻Доєднатись до Сепарації 2.0 🔥
До 1 року мама закладає дитині базову безпеку. До 7 років — дає зрозуміти який світ і як в ньому жити.Для дитини — мама і є цілий світ. Її реакції, прийняття, слова, дії, стан — все це формує світогляд та майбутнє життя особистості. В якому світі ми живемо зараз? Яка наша спільна колективна мама сьогодні? Нарцисична 🤌🏻Світ став холодний (пластик, технології, самотність). Нас постійно оцінюють вже навіть незнайомі люди. Недостатньо бути хорошою людиною та професіоналом. Потрібно бути брендом, великим, подобатись, привертати увагу. Епоха надмірного використання та споживання — речей, людей, інформації. Відчуття порожнечі. Найважче тим, в кого реальна мама мала нарцисичні риси або нарцисичну травму. Для таких людей — життя в сучасному світі сприймається як регулярна ретравматизація. Знову мене недостатньо. Знову щось не так. Знову не підійшла така яка є. Знову винна. Нам всім в нарцисичному контакті потрібні кордони. Право на те, щоб захищати себе. Зберігати відчуття власної цінності та гідності. Не давати вірусу знецінення потрапляти всередину. Про це почнемо працювати в Сепарації 2.0 і продовжимо в ПереВтіленні. Як відчувати себе успішними, автентичними, красивими в нарцисичному світі не продаючи душу Дияволу. Останні 24 години, щоб зайти на Вебінар.