Джерело
Королі цього світу! | Під час Халвінгу ми зробили із 118$ заробили аж 30.000$ (візуально даю...
832 Охват/переглядів
2026-03-16 10:54
Повідомлення №4598
Під час Халвінгу ми зробили із 118$ заробили аж 30.000$ (візуально даю фото, щоб ми могли собі дозволити)Але ми все що заробили, інвестували в спот активи, і розширили наші фундаментальні гаманці на дуже багато перспективних активів. І це був правильний вчинок, вчинок інвестора.Халвінг це приблизно 10% від Альт-Сезону. Тож ми тепер наші 30к розраховуємо + 10х І наші очікування, дисципліна, холодний розрахунок можуть нам принести вже 300.000$ А це вже дуже не мала сума. Це вже та сума яка може стати буфером вашої фінансової безпеки. Так альт сезон аж 5 років іде. 4 падаємо і тільки рік ростемо. Але 300к на роботі за 5 років не заробити ((погодьтесь зі мною)Після відпрацювання наших очікувань. Ми вже зможемо собі дозволити іншу покупку (фото 2) Але і тут більшість роблять помилку. Неможна на життя витрачати більше 5-10% Загальної суми. Бо працювати мають гроші. А не ви на них. Це як купити авто із салону. Так це прикольно. Але це налог на дурість на гордість. Бо через три роки авто втратить половину своєї ціни, і буде таким самим. А ти втратиш 150.000$ Інвестор завжди думає - де і як заробити ще більше. Як заставити вільні кошти працювати. Дурень же біжить в салони авто, купує останні айфони, ролекс та бренди. Є різниця між виглядати як багатий, і бути багатим. В моєму оточені хто доларові мільйонери, у них до сих пір 13 або 11 айфон. Бо 17 виконує ту саму функцію що і 11. Люди розуміють що кожна копійка має працювати. Трейдр це псевдо інвестор. І якщо ви бачете блогера-трейдера з ролексами чи останнім айфоном, ви маєте розуміти одне. Людина не знає куди і як інвестувати. І купує вашу увагу останніми брендами. Я скільки років вам намагаюся донести. Що треба дивитися тих блогерів-трейдерів - які показують як заробити, пояснюють та навчають. А ви же ведетесь на картинку заможного життя. 90% людей гортають мимо наші відео в соц мережах, бо вони нудні для них (на наших відео графіки та нудна аналітика) Зате ці 90% залипають на відео молодих підлітків на елітних авто - які ніколи не скажуть звідки вони їх взяли (бо не вони на них заробили) Якщо хочеш стати успішним. Не ведись на картинку яка може бути після досягнення успіху. Вникай глибше в систему. Завжди навчайся новому. Не давай мізкам деградувати від блогерів казиношників. Коли мимо їде Ламба або Феррарі. У тебе має бути одна думка (він зміг, він просто людина як і я, а отже і я зможу) Навчайся! Не здавайся! Та не ведись на показушників дурнів! Інформація завжди управляла цим світом. Тож збирай знання...