Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Королі цього світу!
Додано 06 гру 2025

Королі цього світу!

@koroli_mira
Кількість підписників: 1 956
Фото: 2,590
Відео: 179
Посилання: 367
Опис:
Безкоштовні Сигнали (НАВЧАННЯ) 🟢
Джерело

Королі цього світу! | У мене ніколи не було цілі бути Інвестором. Чи бути дядьком який зароб...

Логотип телеграм спільноти - Королі цього світу! Королі цього світу! @koroli_mira
863 Охват/переглядів 2025-12-31 10:37 Повідомлення №4458
У мене ніколи не було цілі бути Інвестором. Чи бути дядьком який заробляє великі гроші. В дитинстві я любив світ. І вважав що він набагато простіший. Що на добро завжди буде добро. Що є справедливість. Роки йшли. Я дорослішав. Більше зустрічав злих а не добрих людей. Зустрів невірне кохання. Зустрічав невірних друзів. Знайомих які могли підставити та вчинити проблеми. Але скільки би випробувань не приносило життя. Ніколи не здавався. І завжди вірив і віритиму в цей світ. Світло має перемагати. І в світі підлості, злості, та жадібності. Треба залишатися людиною. Не кричати що Бог допоможе комусь. А самому взяти і допомогти якщо можеш. І не чекати взаємності. Бо цей світ не про взаємність. Цей світ про темний хаос. І світлу рідку людяність. Яку сторону обереш ти. Із тим кольором і підеш по життю. І під кінець. Всім хочу побажати трішки підліткової наївності. Не заганяйте себе проблемами, які не можете вирішити глобально. Бо то без сенсу переживати що не взмозі зробити. Спробуйте хоч на момент. Відчути життя в моменті. Як я це робив в дитинстві. Порадійте тому як падає сніг. Порадійте тому як посміхаються ваші рідні. Порадійте тому що ви все ще вірите в світле майбутнє. Життя фактично момент, в якому мільярди мікро моментів. Наступний рік буде історичним. А думки матеріальними позитивно. Нас чекає наймасштабніший сезон в крипто світі. Новаційні прориви в напрямку ші. Війна як і ніч, має свій кінець. І на нашій землі не буде супостата. І якщо це кажу вам я. Який не вірить в богів. Який не вірить в дива. Якого поносило жорстко життя. Але у мене тліє вогник надії. Тож нехай він загориться і у вас. Та настане час, коли я вам скажу: «настав мир» і на наступний рік, буде ялинка, буде відчуття свята, буде чисте небо 🌌 та салюти. І відчуття що є майбутнє.