Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Коробочка-2
Додано 06 січ 2025

Коробочка-2

@korobo4ka_nnna
Кількість підписників: 1 682
Фото: 709
Відео: 19
Посилання: 83
Опис:
Ховай хлопців ннна Посилання на чат-https://t.me/+eniqxY6_RYU1YzZi
Джерело

Коробочка-2 | Техніка та особовий склад 3-го парашутно-десантного батальйону 25-ї ок...

Логотип телеграм спільноти - Коробочка-2 Коробочка-2 @korobo4ka_nnna
1 220 Охват/переглядів 2026-04-30 15:56 Повідомлення №838
Техніка та особовий склад 3-го парашутно-десантного батальйону 25-ї окремої повітрянодесантної бригади зосереджуються під Слов'янськом, квітень 2014 року. Після приведення 25-ї ОПДБр у бойову готовність внаслідок анексії Криму 3-й батальйон через некомплектність особового складу отримав серед всіх трьох батальйонів бригади найбільшу кількість резервістів, призваних по мобілізації першої хвилі, що була розпочата 17 березня. 12-13 квітня, відразу після захоплення Слов'янська бойовиками групи Гіркіна, батальйон вирушив до нього своїм ходом. На той момент він вже був доукомплектований особовим складом та побував на полігоні "Широкий Лан" у Миколаївській області, після чого встиг повернутись до пункту постійної дислокації. 3-й парашутно-десантний батальйон також був єдиним в бригаді, який в якості лінійних машин мав на озброєнні БМД-1. В 1-му та 2-му батальйонах лінійними були БМД-2, але "копійки" були машинами командирів рот. Бойові втрати в ході літньої кампанії 2014 року, вичерпання ресурсу вже старої техніки (варто зауважити, що ходовий ресурс БМД-1/2 менший, ніж в БМП-1/2) та нестача запчастин призвели до того, що батальйон почав отримувати на озброєння БМП-2. Враховуючи, що 1-й та 2-й батальйони почали переозброюватися на БТР-3 та БТР-4 відповідно ще восени 2014 року, 3-й батальйон почав отримувати БМП-2, швидше за все, також у цей період. Крім втрат та вичерпання ресурсу БМД-1 також пішли на запчастини для підтримки в справному стані машин 2С9 "Нона-С", хоча основним джерелом запчастин для них стали БТР-Д. Попри це, деякі БМД-1 з батальйону проходили заводський ремонт та повертались назад. Так, відомо про надходження таких машин в 2016 році. Станом на 2020 рік "копійки" продовжували експлуатуватись, але, найімовірніше, вони перебували в складі навчально-бойової групи.#ато #бмд