Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Корчинський
Додано 14 лип 2024

Корчинський

@korchynskiy
Кількість підписників: 18 863
Фото: 5,970
Відео: 958
Посилання: 4,470
Опис:
Майстер політичної провокації, засновник УНСО, лідер БРАТСТВА, літератор, поет, філософ. Стосовно співпраці: @manager_DK linktr.ee/korchynskyi
Джерело

Корчинський | Іранська війна стане найщасливішою війною, бо в ній перемогли обидві с...

Логотип телеграм спільноти - Корчинський Корчинський @korchynskiy
2 790 Охват/переглядів 2026-04-01 11:05 Повідомлення №11786
Іранська війна стане найщасливішою війною, бо в ній перемогли обидві сторони.США перемогли, вже у перший день (як каже Трамп), дуже красиво всіх розбомбили, знищили військове і політичне керівництво Ірану.Ізраїль переміг - погіршив можливості Ірану виробляти й запускати ракети, а також загальмував іранську ядерну програму.Московія перемогла - не зовсім кинула Іран і прицьому покращила свої стосунки зі США, які погіршили свої стосунки з Європою. Також її тішать , ціни на енергоносії і зняття частини санкцій.Переміг Іран: вистояв, покарав друзів своїх ворогів, оновив керівництво (замінив його на більш молоде, енергійне, безкомпромісне). Вірогідно, за майбутньою угодою зі США, Іран продовжить на постійній основі брати платню з кораблів, які проходять Ормузьку протоку (другу половину платні братимуть США). Тобто іран і США братимуть данину з арабів.Єдині, хто програли, - араби. Вони зазнали найбільших ударів, збитків і змушені будуть оплатити війну, тобто заплатити американцям за те, що американці досягли американських цілей.Також серд потерпілих - Європа і Китай. Але в меншій мірі, ніж араби.Варто нагадати, що дуже часто у війнах, в яких перемагають США, програють їхні найближчі союзники. Для прикладу, Британія - у Другій Світовій Війні.Московія від війн, які ведуть США, майже завжди виграє.Корчинський | Співпраця | Мерч | Книга | Актуальний збір