Джерело
Корабелов.інфо Миколаїв | В "Миколаївоблтеплоенерго" пояснили, чому відсутнє опалення у частини ...
3 060 Охват/переглядів
2026-01-16 09:20
Повідомлення №103007
В "Миколаївоблтеплоенерго" пояснили, чому відсутнє опалення у частини багатоповерхівок: "У зв’язку зі збільшенням обсягів ГПВ електроенергії в житлових будинках фіксуються перебої з теплопостачанням. Відсутність електропостачання — як повна, так і часткова — критично впливає на подачу теплоносія, адже системи опалення залежать від електроенергії для роботи насосів, автоматики та котельного обладнання. Наші фахівці встановлюють генератори на тих об’єктах, де це технічно можливо.Звертаємо увагу: після кожного відновлення електропостачання, в житлових будинках теплопостачання необхідно запускати повторно — фактично так само, як на початку опалювального сезону. Після відновлення електроенергії в трубопроводах можуть утворюватися повітряні корки, які перешкоджають нормальній циркуляції теплоносія.У таких випадках для відновлення коректної роботи системи необхідне втручання балансоутримувача (керуючої компанії або ОСББ), адже саме він несе відповідальність за прийняття та розподіл тепла всередині будинку. Закликаємо балансоутримувачів завчасно організувати чергування відповідальних спеціалістів для оперативного реагування в таких ситуаціях".