Статистика telegram каналу - @koorshtabodessa

КУ «Обласний центр методичної роботи та соціальних виплат»

Subscribers: 1484
Photos: 5090  Videos: 831  Links: 458 
You can view and join @koorshtabodessa right away.
2021-07-30

Кількість підписників

Історія змін лого

2024-05-20
2024-05-14
2024-05-13

Історія змін назви

КУ «Обласний центр методичної роботи та соціальних виплат»
2024-05-19
Telegram: Contact @koorshtabodessa
2024-05-14
КУ «Обласний центр методичної роботи та соціальних виплат»
2024-05-13

Історія зміни типу аккаунта

Публічна группа чи канал
2024-05-19
Акаунт Telegram
2024-05-14
Публічна группа чи канал
2024-05-13

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
Продовжується ліквідація наслідків катастрофи на Херсонщині. 

Гуманітарну допомогу у вигляді 3 тон питної води, антисептики, вологі серветки, продукти харчування, комплекти постільної білизни, пледи, тачки, драбини, лопати металевий човен із двигуном, надувний човен, 3 бензинові моторні двигуни, та інше, доправлено до Херсонського регіону🤝🤝

Це зроблено командою у складі працівників селищної ради та центру безпеки громадян Авангардівської територіальної громади Одеського району, які зі спеціальною технікою виїжджали до Дар'ївської сільської територіальної громади Херсонськоої області на допомогу

Дякуємо мешканцям громади та приватному бізнесу за оперативну допомогу у збиранні необхідних речей. 

З вірою у Перемогу тримаємось Херсонщина!🙏
Мешканці Біляївки, які належать до різних вразливих категорій отримали харчові набори.

Це стало можливим завдяки Біляївській міській раді, КУ "Центр надання соціальних послуг "Родинне коло" та Комунальній установі «Обласний центр методичної роботи та соціальних виплат», які сформували спільні продуктові набори та підтримали людей🙌 Рухаємося вперед і стаємо сильнішими!🫶
В ці важкі часи люди не залишаються без підтримки та захисту🙏

Так 95 сімей переселенців, які опинилися в Подільській міській територіальній громаді, в черговий раз отримали продуктові набори. Це стало можливим завдякі злагодженій роботі Комунальної установи «Обласний центр методичної роботи та соціальних виплат" із Центром надання гуманітарної допомоги Подільської міської територіальної громади🤝 Не залишаємось осторонь, підтримуємо доброю справою!🫶
Щасливе дитинство не скасовується! Підтримуємо дітей із сімей переселенців👫👫👫

Волонтери ГО «Odessa WOW» та Комунальна установа «Обласний центр методичної роботи та соціальних виплат» вважають дуже важливим всебічний розвиток дітей,  особливо це стосується фізичного здоров’я.

Тренер Павло Рогожа приєднався до цієї ініціативи і став проводити заняття кілька разів на тиждень з дітьми на свіжому повітрі.💪

Підтримуємо одне одного на шляху до Перемоги!💙💛
Одещина завжди славилася туризмом.
Перед усім - морським відпочинком🌊
Але другий рік поспіль, через дії країни-терориста, наші пляжі лишаються закритими, а море - небезпечним.

Проте не морем єдиним☝🏼

Одеська область багата й на інші, альтернативні види туризму: гастрономічний, історичний, зелений, екологічний тощо.
Департамент інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності Одеської ОВА разом із партнерами склали регіональний перелік рекреаційних локацій – як пам’яток архітектури різних часів, так й численних зон для сімейного відпочинку. З повним списком можна ознайомитися тут:

https://tinyurl.com/mr399xxf

Одещина ж, незважаючи ні на що, лишається гостинною та з задоволенням прийматиме туристів у будь-яку пору року!
Підтримуємо внутрішньо переміщених осіб!🙏  Чергові спільні продуктові набори отримали люди, які через війну вимушені були покинути свої домівки та переїхати до інших регіонів України.

Таку поміч переселенцям надали в Ананьївській міській територіальній громаді Подільського району.

Допомога була сформована Комунальною установою «Обласний центр методичної роботи та соціальних виплат спільно з міською радою міста Ананьїв.

Харчові набори внутрішньо переміщені особи отримують і у віддалених  населених пунктах громади. Їх видача відбувається через старостати.    Об’єднуємось на шляху до перемоги!🇺🇦
Стрес, який діти отримали під час обстрілів та інших жахіть війни може спричинити порушення сну та інші психоемоційні травми. 👫

Комунальна установа «Обласний центр методичної роботи та соціальних виплат» спільно з волонтерами громадської організації «Одеса WOW» проводять театральні курси для дітей переселенців і паралельно заняття йогою для жінок, які виїхали з окупованих територій.

Це повинно відволікти людей від негативних спогадів, неприємних новин та налуштувати, наскільки це можливо, на позитивний стан. Дивіться у відеоматеріалі телеканалу "Суспільне".
До громад продовжує надходити гуманітарна допомога.💪 

Гуманітарний штаб при Подільській РВА отримав черговий вантаж з допомогою для людей, які потребують всебічної підтримки. 

Вантаж був сформований  Комунальною установою «Обласний центр методичної роботи та соціальних виплат» за підтримки начальника Одеської обласної військової адміністрації Олега Кіпера. Дякуємо керівництву Подільської, Кодимської та Савранської територіальних громад за допомогу з доставки гуманітарного вантажу до місця призначення🤝🤝🤝  

Дбаємо та підтримуємо!🇺🇦
Звітуємо за тиждень

На Одещині відбулось перше нагородження відзнакою Президента «За оборону України».

В рамках Міжнародного саміту міст та регіонів, що відбувся в Києві підписано Декларацію про наміри посилення дружніх та партнерських відносин з Поморським Воєводством Польщі та Меморандум про взаєморозуміння з Місцевою владою Регіону Прованс-Альпи-Лазурний берег (Франція).

Координаційний гуманітарний штаб Одеської області разом з Волонтерським штабом гуманітарної допомоги ГО «Odessa WOW» за підтримки Nonviolent Peaceforce Ukraine організували та провели зустрічі з дітьми та їхніми батьками, які вимушено переїхали до Одеси.

💙💛Підтримуємо один одного та впевнено крокуємо до Перемоги! Слава Україні! Слава ЗСУ!
БО “Solidarites International” приймає заявки на реєстрацію для отримання грошової допомоги для ВПО з:
🗺 Херсонської,
🗺 Миколаївської,
🗺 Донецької,
🗺 Луганської області,
які перемістилися до Одеси

Подробиці в статті за посиланням
➡️https://t.ly/Vci6
Благодійний фонд «Маніфест Миру» та Відділ соцзахисту Управління гуманітарної політики Таїровської селищної ради Одеського району видав допомогу для 47 внутрішньо переміщених осіб та людей з інвалідністю.

Дякуємо партнерам за підтримку!💛💙
Внутрішньо переміщені особи та вразливі категорії жителів Роздільнянської територіальної громади отримали продуктові набори, матраци, ковдри, пледи, подушки, рушники, набори посуду, термоси, ліхтарі та гігієнічні набори.

Надання допомоги стало можливим завдяки співпраці гумштабу Роздільнянського району з Одеським обласним штабом та Благодійним фондом «10 квітня».

Підтримуємо один одного в складні часи!
Гуманітарний штаб Білгород-Дністровського району надає гуманітарну допомогу громадам.

Кулевчанській сільській громаді
передали: борошно, вівсяні пластівці, олію та макаронні вироби.

Крім того, комплекти постільної білизни для доукомплектування місць компактного проживання внутрішньо переміщених осіб.

Лиманська сільська рада отримала продукти харчування для формування продуктових наборів: борошно, макаронні вироби, олію, цукор, а також пакети для фасування.

Старокозацькій сільській раді Білгород-Дністровського району надано пакети та продукти харчування для формування наборів, до складу яких входять: олія, борошно, макаронні вироби, цукор.

Допомога внутрішньо переміщеним особам стала можливою завдяки співпраці гумштабу Білгород-Дністровського району з Обласним штабом.

Підтримуємо один одного!
Суворовська територіальна громада Ізмаїльського району разом з Міжнародним фондом блакитного півмісяця (IBC) та Благодійним фондом «Буджак Реліф» надали внутрішньо переміщеним особам, людям у складних життєвих обставинах та багатодітним родинам постільну білизну, ковдри,подушки та продуктові набори.

Щира подяка благодійникам за вагомий внесок.

Разом - ми сила!🤝🤝🤝
Подільська територіальна громада продовжує надавати спільні продуктові набори внутрішньо переміщеним особам.

Допомога стала можливою завдяки співпраці гумштабу Подільського району з Одеським обласним штабом.

Разом сильніші!💙💛
Зі святом Великої Пасхи! Христос Воскрес! 🕊️

У це світле та чисте свято бажаємо Вам добра та благодаті.

Нехай в душі завжди буде спокійно, над головою мирне та ясне небо, а поряд  надійні та вірні люди.

Бажаємо, щоб Великдень приніс вам теплоту та радість. Нехай Господь дарує свою любов та міцну віру в добро і справедливість. А у ваших серцях живе непохитна віра у Перемогу світла над темрявою.

Зі святом!🌷🌷🌷
Петровірівська сільська Рада Березівського району продовжує видавати комплекти постільної білизни, відра, а також цукерки внутрішньо переміщеним особам.

Підтримка надається завдяки співпраці гумштабу Березівського району з Одеським обласним штабом.

Крокуємо до Перемоги!🫶
За сприяння Благодійного Фонду "Добрий Самарянин" мешканці Миколаївської громади отримали допомогу.

Людям похилого віку 80+, онкохврим, особам з інвалідністю та родинам, які перебувають у складних життєвих обставинах надали продуктові набори.

Вдячні партнерам за підтримку!
Теплицька, Городненська, Криничненська громади Болградського району здійснили видачу продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам та незахищеним верствам населення.

Допомога стала можливою завдяки співпраці гумштабу Болградського району з Обласним штабом.

Разом ми сильні!🫶