Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Константиновка сегодня🇺🇦Костянтинівка сьогодні
Додано 06 гру 2025

Константиновка сегодня🇺🇦Костянтинівка сьогодні

@konst_today
Кількість підписників: 2 886
Фото: 46,300
Відео: 19,000
Посилання: 3,630
Опис:
Костянтинівка сьогодні - це найактуальніша і злободенна інформація та новини без цензури про наше улюблене місто, регіон, країну... Правила группы тут - t.me/konstantinovka_today/47759 Прислать новость/связь с админами - @KonstaxaBot
Джерело

Константиновка сегодня🇺🇦Костянтинівка сьогодні | ️ЧОМУ ЗАМЕРЗАЮТЬ УКРАЇНЦІ▪️Тому, що росіяни знищують українську енерге...

Логотип телеграм спільноти - Константиновка сегодня🇺🇦Костянтинівка сьогодні Константиновка сегодня🇺🇦Костянтинівка сьогодні @konst_today
714 Охват/переглядів 2026-01-14 18:04 Повідомлення №68244
⁉️ЧОМУ ЗАМЕРЗАЮТЬ УКРАЇНЦІ▪️Тому, що росіяни знищують українську енергетику - правильна, але не вичерпна відповідь. Українська корупція створює сприятливі обставини для ворога і робить таке знищення можливим. ▪️Українська енергетика - невичерпне джерело для корупціонерів. Олігархи приватизували обленерго, чиновники Офісу Президента - екологічну енергетику, а наближені до влади ділки - “Енергоатом”. Монополізація енергетики зробила її вразливою для ворожих ударів, крадіжка на відновленні пошкодженої інфраструктури - стала прибутковим бізнесом, а прагнення до збагачення пройдисвітів створило проблему для мільйонів простих українців. ▪️Якби кожен будинок в Україні мав власне джерело живлення (сонячні панелі, генератори, міні-котельні, баки з водою тощо) - ворог не зміг би знищити таку розгалужену подрібнену інфраструктуру. Це зробило би українців стійкішими до ударів з повітря, але позбавить олігархів і провладних ділків надприбутків. Тому вони поставили на посади своїх чиновників, аби максимально ускладнити і унеможливити процес отримання документів на альтернативні джерела тепло-, електро- та водопостачання. ▪️На генераторах економіка країни довго не втримається. Щоб вистояти потрібні сотні і тисячі нових обʼєктів малої генерації. Росіянам не вистачить ракет та шахедів, щоб покласти таку розгалужену систему, адже знищити кілька десятків великихТЕЦ ще можливо, а одночасно уразити сотні малих генеруючих обʼєктів у великому місті нереально. Однак за пʼять років (!) війни українська влада нічого не зробила для енергетичної стійкості, навпаки - захищала інтереси монополістів та розкрадала гроші на відновлення. 🔻Щоб отримати в Україні дозвіл на будівництво за власні гроші обʼєкта малої генерації, як бізнес або для власних потреб, вимагається оформити такі базові документи:▫️договір оренди землі;▫️містобудівні умови;▫️рішення земельної комісії та сесії міської ради для розміщення обʼєкта на території діючого кадастрового номера.🔻Окремо доведеться отримати ще 13 докумнетів:▫️ліцензію на торгівлю електроенергією;▫️ліцензію на виробництво тепла;▫️ліцензію на виробництво електроенергії;▫️техумови на воду;▫️техумови на газ;▫️техумови на електроенергію;▫️експертизи по кожному проєкту;▫️дозвіл на початок робіт;▫️документи на введення в експлуатацію;▫️отримання коду у місцевому облгазі;▫️договір з "Нафтогаз Трейдинг";▫️наказ Міністерства енергетики (щомісяця оновлювати!);▫️договір з “Укренерго” на підставі наказу Міненерго (щомісяця перепідписувати у вигляді додаткової угоди).І так за кожною окремою адресою. ▪️Ця процедура однакова для великої станції і для невеликого обʼєкта на 1 МВт. Зарегульованість державою цього ринку в інтересах монополістів убиває українців і економіку під час війни не менше ворожих ракет. 🧰 Матеріали по темі:▪️Що ви зробили з Україною?▪️Маленька корупційна Україна▪️Криза державності▪️Криза влади і суспільства▪️Вільна країна невільних людей▪️Упокорення страхом#правда🇺🇦 РЕВІЗОР: ПІДПИСАТИСЯ