Джерело
Конончук, дизайн-ментор | Я чесно скажу, в мене зараз не найкращий момент. В мене світла немає і...
811 Охват/переглядів
2026-02-12 16:57
Повідомлення №1197
Я чесно скажу, в мене зараз не найкращий момент. В мене світла немає і тепла вже більше місяця, новини треш повний, обстріли, нерви і я почав реально сивіти. І дуже легко сказати собі «не до того». Але давайте по факту. Ідеального часу не буде. Ніколи.Я бачу це по людях. Частина заморожується. Частина починає рухатись ще швидше. І другі завжди виграють.Моя сфера і блог. Веб-дизайн це не про натхнення і красиві пінтерести. Це про навик. Про системність. Про те, що ти сів і зробив. Без настрою. Без магії. Так як я роблю завжди. Дизайн робиться часто з руками які майже задубли в кімнаті, де 10 градусів тепла. А лекції студентам веду підключаючись до зарядної станції.Хочеш результат? Перестань просто вчитись. Почни робити. Робити криво, робити неідеально, але робити. Перший кейс. Перший лендінг. Перший концептуальний проєкт для портфоліо. Перший вихід на клієнта.І ще важлива річ. В складні часи дуже добре видно, хто насправді хоче вирости. Бо якщо ти розвиваєшся тоді, коли важко, ти стаєш в рази сильнішим. Психологічно і професійно.Я сам проходив періоди, коли було не до дизайну. Але кожен раз, коли я продовжував працювати, навіть маленькими кроками, це потім дуже сильно окупалось. В грошиках і настроях, бо по суті дизайн це те що приносить мені навіть не те що задоволення, а я б сказав - щастя. Тому думка моя проста. Не чекати. Не нити. Не шукати ідеальні умови. Робити щодня хоча б трохи. Через рік ти собі подякуєш. Якщо бажаєте, можете спробувати безоплатно нульовий блок навчання в нашій академії. За посиланням тут реєструйтесь👈