Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ✙ В ПРИЦІЛІ ДОБРОТИ ✙
Додано 14 лип 2024

✙ В ПРИЦІЛІ ДОБРОТИ ✙

@kolyakiller
Кількість підписників: 5 657
Фото: 290
Відео: 117
Посилання: 386
Опис:
Хижих мечем мирим.
Джерело

✙ В ПРИЦІЛІ ДОБРОТИ ✙ | Пані та панове, я щиро вибачаюсь, але зараз будуть мати.Відкритий лист...

Логотип телеграм спільноти - ✙ В ПРИЦІЛІ ДОБРОТИ ✙ ✙ В ПРИЦІЛІ ДОБРОТИ ✙ @kolyakiller
5 220 Охват/переглядів 2025-07-22 18:05 Повідомлення №1441
Пані та панове, я щиро вибачаюсь, але зараз будуть мати.Відкритий лист 263 відвертим мразям або довбойобам, які окопались у Верховній Раді.Чи є у САП та НАБУ підори і зрадники - майже 100%. Чи мають їх виявляти і нейтралізовувати інші наші правоохоронні та контррозвідувальні органи - обов'язково. Але ви-ж бляді вирішили підмінити точечну роботу по підарасам у структурі знищенням суті самої структури. Що у військовий час називається ДИВЕРСІЯ. За яку доведеться колись нести не політичну, а дуже навіть кримінальну і може навіть просто фізичну відповідальність.Ви своїм тупорилим голосуванням фактично скасовуєте незалежність НАБУ та САП. Ту саму незалежність, яка давала можливість проводити антикорупційні розслідування по будь-кому в Україні. У тому числі по людям з безпосереднього оточення Президента. Бо люди з того оточення, як ви розумієте, можуть красти у газіліон разів більше, ніж якісь там чинуші середньої руки. І схоже, НАБУ та САП докопались до якоїсь всерйоз болючої теми, якщо Офіс Президента пішов прямо на такий беспрєдєл і залучив вас, мразєй, до цього йобаного цирку.Підозрюю, до речі, що детективи могли докопатись до відсутності об'єктивного контролю та оцінки ефективності наших далекобійних дронів і навіть поспілкуватись з цього приводу з офіцерами одного профільного Координаційного Центра. Бо ця, - така зручна! - відсутність контролю, зокрема, давала можливість певним людям казати народу України "ми запустили тищщщу ударників по росії" навтіь якщо у найкращому випадку вилітала сотня. При цьому кожен далекобійний дрон коштує нашому бюджету десятки, якщо не сотні, тисяч доларів США: погугліть, наприклад, скільки коштує "Лютий".Також, можна доєднати до сьогоднішньої атаки нещадавню перестановку кроватєй у борделі і зробити конспірологічний висновок, що ця перестановка також може бути пов'язана з якимсь антикорупційним розслідуванням, яке кров з носу треба загальмувати або вивести з-під удару потрібних людей.Повертаючись до незалежності НАБУ та САП, яку ви сьогодні спробували скасувати. Хочу нагадати, що вона є ключовою вимогою до нашої урядової реформи з боку союзників та донорів. І її скасування напряму збільшить наші втрати на фронті і відсуне передачу так необхідних нам засобів ППО нашими союзниками, оскільки вас, охуєвших від жадібності або тупості підарасів зараз як мінімум спробують повернути у реальність. У якій 70% наших бюджетів формуються союзниками і 60% всієї зброї має неукраїнське походження. І у якій антикорупційні органи, непідконтрольні Офісу Президента, МАЮТЬ стежити за тим, щоб гроші різними схематозами не крав ніхто. У тому числі Президент.Тож ви, бляді йобані, - кожен, хто проголосував "за", - тільки-що своїми тупими голосовалками вбили купу наших людей, солдат і цивільних. І я в цілому розумію, що вам на перший погляд похуй. Але-ж якщо, - нажаль, "якщо", - до людей дійде, хто саме винен у затримці допомоги - вам смітник Шуфрича за щастя здаватиметься.Тепер слово за Президентом. Якщо він цю вашу хуїту підпише - світло у кінці тунелю почне гаснути.Dixi.P.S.: нинішній Генпрокурор Руслан Кравченко подавався у 23-у році на керівника НАБУ, але не пройшов співбесіду на доброчесність.P.P.S.: я колись писав про запобіжники, які мають бути у системі держуправління і які зараз намагаються зламати.#НАБУ #САП