Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Миколай Олексійович
Додано 14 лип 2024

Миколай Олексійович

@kolwars
Кількість підписників: 939
Фото: 2,970
Відео: 1,000
Посилання: 1,130
Опис:
Привет, меня зовут Олег Всеукраїнський блогер Миколай Олексійович Для співпраці: [email protected] Мене не ображати. За злі, токсичні, неприємні, агресивні жарти в мою сторону - бан Інші правила чату: https://telegra.ph/Pravila-chatu-10-21-4
Джерело

Миколай Олексійович | В нас в країні за час повномасштабки склався негласний консенсус, що м...

Логотип телеграм спільноти - Миколай Олексійович Миколай Олексійович @kolwars
823 Охват/переглядів 2025-07-22 13:41 Повідомлення №7987
В нас в країні за час повномасштабки склався негласний консенсус, що медійним людям нормально, можливо навіть респектово, прийнято та зачотно підтримувати та, можливо, навіть співпрацювати з державними органами/представниками/організаціямиТобто з державоюІ це нормально, люди обʼєдналися навколо того самого прапору. Встали на боротьбу за нашу державу і в тому числі через це ми встояли і стоїмоАле в цього явища, як ми бачимо, є і зворотня сторона - це кастрованість у ситуації, де треба засудити не рашку/рашкінсов/кегебе/путіна, а НАС же самихВ багатьох зараз у голові ДЕРЖАВА = МИЗасудити не абстрактну корупцію чи кумовство (ну бо в рашкє же воно є, значить засуджувати можна), а сказати про КОНКРЕТНИЙ кейс нашого пройобу, назвати КОНКРЕТНЕ імʼя, яке порушило закон, чи в сторону якого порушили законЦе робити типу якусь хз 👉👈, блін це ж наші, це ж Зеленський блін капець, ми ж воюємо проти мордоруІ тут 2 варіанти1) Або артисти буквально співпрацюють з владою і тоді це тіпа тупа піздець)) люди куплені і не говорять нічого, бо не можна кусати руку, яка тебе годує2) Або це колективний стрьом і небажання критикувати та висловлювати критичну думку проти нашої влади. Ну бо блін ми же у війні, блін, це ж наші живчики, блін, люблю Зеленського У другому випадку ще можливо прокинутись і не дати медійникам остаточно перетворитись на людей з вивченою безпомічністю Але якщо маємо справу з першим варіантом - то ну бля рєбята)))Влада скористалась довірою народу для замовчування своїх же злочинів та вчинених піздєцов