Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кольцов про Телеграм
Додано 06 січ 2025

Кольцов про Телеграм

@koltsov_pro_tg
Кількість підписників: 3 958
Фото: 91
Відео: 22
Посилання: 132
Опис:
Безкоштовне навчання - тільки для українців Автор - @AKotsov Запросити друзів - https://t.me/+mcJFhDExByRiZTEy
Джерело

Кольцов про Телеграм | Звертаюсь до українських великих брендів. А точніше — до їхніх відділі...

Логотип телеграм спільноти - Кольцов про Телеграм Кольцов про Телеграм @koltsov_pro_tg
873 Охват/переглядів 2026-04-25 09:31 Повідомлення №343
Звертаюсь до українських великих брендів. А точніше — до їхніх відділів маркетингу.Дуже круто, що ви рекламуєтесь у Telegram. Розетка, Комфі, всі банки, Водафон, Київстар... Цей перелік може бути безкінечним. Так і треба робити!Проблема тільки в тому, що ви рекламуєтесь через Telegram Ads...Розумію, що так можна охопити будь-яку аудиторію без заморочок та відносно швидко. Але де звичайні люди бачать вашу рекламу? Відповідь — у каналах і ботах звичайних адмінів.Нагадаю, що монетизації від Telegram в Україні немає, і адмін жодної копійки не отримує за цей таргет. Всі гроші йдуть Telegram.А чому б не купити рекламу у адмінів напряму? Чи хоча б через "ADsell", якщо вам лінь всім писати особисто?І тут ви задасте запитання: "А яка нам різниця? Навіщо нам заморочуватись?"Відповідаю.Адміни, які сидять без реклами, забивають на свої канали, бо безкоштовно ніхто нічого робити не буде. Продають їх під скам — і канали просто зникають. Або просто перестають випускати контент, і канал вмирає.Вже так вимерла третина українських каналів... Скоро ви захочете рекламуватись у Telegram Ads, а рекламу буде ніде крутити, окрім новин та регіоналок. А якби ви розміщувались напряму або через партнерки — адмін би заробляв та реінвестував дохід у якість контенту. Канал би, в свою чергу, зростав, і площадка для рекламування ставала б все більшою і більшою. Останне соц опитування показало, що 60 % українців досі споживають російськомовний контент, бо немає української альтернативи контенту. Так а її і не буде, якщо у адмінів не буде монетизації і вони не будуть мати можливості розвивати українське комʼюніті.Можливо, вам конвертує через Telegram Ads краще, ніж купити у адміна напряму? Ну тоді давайте вже нарешті вирішимо це питання. Домовимось про умовно знижений CPM під білу рекламу українських брендів. Наприклад, 50 CPM замість 100... Нам це буде в будь-якому разі краще, ніж ставити скам на рекламу (а іншого виходу у нас немає), і вам буде нормальна конвертація.Розкажу вам один випадок.Якось на онлайн-конференції з українськими брендами я задав запитання: "Як можна звʼязатись з вами з приводу реклами, якщо на пошту ви не відповідаєте?" Відповідь мене і весь зал просто вбила: "Пишіть нам на пошту".Я провів експеримент і написав на пошту 30 українським брендам. Знаєте, скільки мені відповіли? Нуль. Я подумав: можливо, слабо звернувся і треба зацікавити. Написав ще 10 іншим брендам і запропонував БЕЗКОШТОВНУ тестову рекламу, щоб вони оцінили якість співпраці і далі вже домовлятись. Результат був такий самий — нуль відповідей.З цього робимо висновок: українські бренди тупо не читають пошту. З direct в Instagram історія та сама — там відповідають, але далі "розглянемо пропозицію" це нікуди не йде.Мораль.Маркетологи українських брендів, подумайте трішки про майбутнє українського Telegram. Якщо ви не підтримаєте ринок реклами сьогодні — через рік не буде ніякого ринку в Telegram. Вам реклама тут підходить, інакше б ви не рекламувались у Telegram Ads. Напряму можна гратись з постами, робити унікальні креативи та виходити на гарну ціну.Давайте співпрацювати — і буде нам всім щастя.Кольцов про Телеграм🚀 КРАМНИЦЯ КАНАЛІВ🛒