Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Цивільний захист Коломийська ТГ
Додано 12 лип 2021

Цивільний захист Коломийська ТГ

@kolrada_civil_defence
Кількість підписників: 35 986
Фото: 1,380
Відео: 144
Посилання: 288
Опис:
Вся оперативна інформація про ситуацію в Коломийській громаді
Джерело

Цивільний захист Коломийська ТГ | Електросамокати. Забрати не можна залишити: де поставити кому? Як тіль...

Логотип телеграм спільноти - Цивільний захист Коломийська ТГ Цивільний захист Коломийська ТГ @kolrada_civil_defence
18 700 Охват/переглядів 2026-03-12 18:03 Повідомлення №3727
Електросамокати. Забрати не можна залишити: де поставити кому? Як тільки зійшов сніг з доріг і засвітило сонце – на вулицях з’явились люди на електросамокатах. Часто вони (не всі!) нехтують правилами дорожнього руху і елементарної культури – створюють аварійні ситуації і ставлять під ризик і водіїв, і пішоходів: перевищують швидкість, їдуть проти руху і тротуарами.У Коломиї є один оператор з оренди електросамокатів. На наше прохання, він погодився змінити налаштування самокатів і вони не працюють у центральній частині міста, тобто проїхатись на самокаті по вулиці Чорновола не вийде. В інших частинах міста швидкість руху самоката зменшена до безпечної. Дякуємо за те, що почули нас. Але на власників приватних електросамокатів ми не можемо вплинути. Не може бути так, що на електросамокаті з необмеженою швидкістю їздять 12-річні діти або одразу двоє дітей. Не може бути так, що вони їдуть посередині дороги і пішохідними переходами. Будь ласка, дотримуйтесь правил дорожнього руху. Батьки, розкажіть про правила своїм дітям і, будь ласка, обмежте швидкість на електросамокаті, яким користується ваша дитина. Це у ваших силах. Бо навіть те, що статус електросамокатів не врегульований законом, не звільняє кермувальників від відповідальності за спричинені ними аварії. І ще – дотримуватись правил дорожнього руху і культури поведінки на дорогах мають абсолютно всі. Це про безпеку і повагу до жителів та гостей Коломиї.