Джерело
Цивільний захист Коломийська ТГ | У Коломиї стартує набір до безкоштовної профорієнтаційної програми Gen...
34 200 Охват/переглядів
2025-09-16 06:47
Повідомлення №3293
У Коломиї стартує набір до безкоштовної профорієнтаційної програми Generation+ для підлітків з уразливих категорій.Благодійна організація Generation+ оголошує конкурс на участь у всеукраїнській програмі з профорієнтації для молоді віком 14–17 років.Цього року до переліку міст долучилася Коломия.Generation+ — це унікальна можливість для підлітків краще пізнати себе, зрозуміти свої сильні сторони, дослідити світ професій і скласти власний маршрут майбутнього.Програма триватиме з вересня 2025 по лютий 2026 року, участь безкоштовна завдяки підтримці донорів та меценатів.До участі запрошуються підлітки, які належать до однієї з категорій:– діти з багатодітних, малозабезпечених, прийомних родин– внутрішньо переміщені особи (ВПО)– підлітки з родин військовослужбовців або загиблих захисників– діти з інвалідністюПодати заявку можна за посиланням: https://forms.gle/imZHKyADYAidEe1i8Детальніше про програму Generation+: https://generationplus.com.ua https://www.instagram.com/generationplusuaУ разі запитань щодо участі у Коломиї звертайтесь до координаторки програми Елли Неміш (0638366359)