Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олександр Коломієць - секретар Ладижинської міської ради
Додано 06 січ 2025

Олександр Коломієць - секретар Ладижинської міської ради

@kolomiietsofficial
Кількість підписників: 1 672
Фото: 6,020
Відео: 55
Посилання: 120
Опис:
Офіційний канал секретаря Ладижинської міської ради Олександра Коломійця
Джерело

Олександр Коломієць - секретар Ладижинської міської ради | Сьогодні ми офіційно завершуємо опалювальний сезон. Без перебільшення ...

Логотип телеграм спільноти - Олександр Коломієць - секретар Ладижинської міської ради Олександр Коломієць - секретар Ладижинської міської ради @kolomiietsofficial
1 600 Охват/переглядів 2026-04-15 08:41 Повідомлення №6324
Сьогодні ми офіційно завершуємо опалювальний сезон. Без перебільшення – найтяжчий в історії Незалежної України.Завершуємо його 168 добою нашої безперервної витримки, віри та єдності. Періодом, коли місто вперше в своїй історії пройшло всю зиму на альтернативній системі теплопостачання. Системі, якої станом на жовтень 2022 року не існувало навіть в перспективі.Цей опалювальний сезон дня нас був не про цифри, гроші, бажання сподобатись, популярні чи непопулярні рішення, перемоги або поразки.Він був про людяність, щире бажання допомогти кожному, разом із тим – підтримуючи та думаючи про всіх разом!Я вкотре щиро дякую всім комунальникам, енергетикам, працівникам ДСНС, відповідальним фахівцям виконавчого комітету міської ради, медикам, всім, хто забезпечив стабільне проходження цього опалювального сезону. Всім, хто забезпечив стабільність роботи систем життєзабезпечення громади та об’єктів соціальної сфери. Незважаючи на аварійні графіки відключень електроенергії, тяжкі погодні умови та аномальні морози до (-25).Я щиро дякую працівникам ДТЕК Ладижинської ТЕС, особисто її керівнику Борису Сафонову - за професійних людей, відповідальність, фахову експертизу та надійність.Я дякую БФ «МХП-Громаді» за те, що ви завжди поруч, дякую всім директорам активів компанії МХП та особисто Юрію Косюку за постійну підтримку громади у найважчі часи.Я дякую кожному, хто на своєму місті впорався з усіма викликами. З вдячністю всім містянам!Разом переможемо!