Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олександр Коломієць - секретар Ладижинської міської ради
Додано 06 січ 2025

Олександр Коломієць - секретар Ладижинської міської ради

@kolomiietsofficial
Кількість підписників: 1 673
Фото: 6,020
Відео: 55
Посилання: 120
Опис:
Офіційний канал секретаря Ладижинської міської ради Олександра Коломійця
Джерело

Олександр Коломієць - секретар Ладижинської міської ради | Минулорічна ініціатива створення інсультного блоку у Ладижинській місь...

Логотип телеграм спільноти - Олександр Коломієць - секретар Ладижинської міської ради Олександр Коломієць - секретар Ладижинської міської ради @kolomiietsofficial
1 420 Охват/переглядів 2026-01-09 12:20 Повідомлення №6010
Минулорічна ініціатива створення інсультного блоку у Ладижинській міській лікарні виросла до рівня відділення. Днями завершено підготовку двох оновлених палат для пацієнтів, хворих на інсульт. Вони розраховані на 8 пацієнтів — по 4 ліжка в кожній палаті.Палати оснащені сучасними функціональними ліжками з протипролежневими матрацами. Біля кожного ліжка підключено монітори пацієнта, які дозволяють у режимі реального часу контролювати артеріальний тиск, пульс та сатурацію кисню. Окрім цього, у відділенні облаштовано окремий пост медичних сестер для цілодобового нагляду та обслуговування пацієнтів з інсультами.Завідувачка інсультного відділення з неврологічними ліжками Вікторія Колодій зазначила: «Для нас важливо, щоб пацієнти з інсультом перебували в умовах постійного контролю. Наявне у відділенні обладнання дозволяє оперативно реагувати на будь-які зміни стану і забезпечувати якісну медичну допомогу».Відвідав інсультне відділення, оглянув підготовлені палати, поспілкувався з медичним працівниками. Таке відділення надзвичайно важливе для громади, особливо зараз, коли погодні умови часто ускладнені. У випадку інсульту час іде на хвилини, і можливість швидко доставити пацієнта та надати допомогу на місці може врятувати життя.Щиро дякую директору КП «Ладижинська міська лікарня» Віталію Клименку та колективу відділення за професіоналізм, відповідальну працю й постійне прагнення покращувати умови лікування для пацієнтів громади.