Джерело
Олександр Коломієць - секретар Ладижинської міської ради | Шановні жителі нашої громади!2025 рік залишив по собі непростий слід. ...
2 790 Охват/переглядів
2025-12-31 07:26
Повідомлення №5982
Шановні жителі нашої громади!2025 рік залишив по собі непростий слід. Він став черговим випробуванням нашої витримки та єдності, загартував нас, навчив діяти сміливо, відповідально й не здаватися навіть у найскладніших обставинах.На жаль, цей рік не минув без болю. Ми втратили 34 наших Захисників — справжніх Героїв, які віддали своє життя за свободу й незалежність України. Світла пам’ять про них назавжди залишиться в наших серцях, а їхній подвиг — у нашій історії. Вперше, після ракетної атаки ворога, у нас в місті загинула дитина - 7-річна Діана.Але попри всі виклики, наша громада й надалі залишається надійною опорою для сил оборони. Упродовж року понад 65 мільйонів гривень було спрямовано на підтримку підрозділів Збройних Сил України, Національної поліції, Служби безпеки та інших складових сектору безпеки й оборони. Загалом, з 2022 року ми скерували на підтримку сил оборони близько 200 мільйонів гривень.Вперше в історії громади наш реабілітаційний центр працював за кошти державного бюджету. А це – понад 10 мільйонів гривень додаткового фінансування для лікарні. Тут наші Захисники та цивільні мешканці громади отримують необхідну реабілітаційну допомогу. За рік послугами відділення скористалися 807 пацієнтів, з яких половина — ветерани ЗСУ. Також, вперше в історії громади, ми відкрили інсультне відділення, де вже надали допомогу 71 людині за кошти місцевого бюджету.Протягом року нам вдалося плідно попрацювати з міжнародними партнерами, благодійними фондами та донорськими організаціями. Результатом цієї взаємодії стало залучення понад 45 мільйонів гривень додаткового фінансування на реалізацію проєктів у сферах медицини, розвитку громади та зміцнення критичної енергетичної інфраструктури.Цей рік став серйозним іспитом для енергетичної системи міста. Ми стоїмо вже 62 добу, працюючи на власних альтернативних джерелах теплопостачання. Результат нашої спільної багаторічної роботи - місто з теплом. Хоча нам казали, що це неможливо. Щира подяка всім, хто долучився до цього процесу: партнерам, благодійникам, депутатам, виконавчим органам міської ради, комунальним службам, великому бізнесу, інженерам та енергетикам.Важливу роль у стабільності громади відіграє робота підприємств. Дякуємо компанії МХП за надійне партнерство та підтримку соціальних ініціатив, ДТЕК Ладижинській ТЕС — за незламність і світло, БТУ-Центру — за розвиток і віру в майбутнє. Окрема вдячність малому та середньому бізнесу — за працю, робочі місця та економічну стійкість громади.Висловлюю щиру подяку кожному, хто щоденно працює на благо громади й держави: безумовно, нашим Захисникам і Захисницям, освітянам, медикам, працівникам культури та соціальної сфери, комунальникам, волонтерам, спортсменам.Ми вступаємо у 2026 рік з вірою та надією. Він неодмінно поставить перед нами нові завдання, але разом із ними принесе й нові можливості та перемоги. Головне — залишатися єдиними, відповідальними та небайдужими до своєї громади й країни.Бажаю кожному у новому році міцного здоров’я, миру в серцях, витримки та спільної Перемоги для нашої незламної України.З Новим роком!Слава Україні!