Джерело
Олександр Коломієць - секретар Ладижинської міської ради | Нашу громаду із робочим візитом відвідали заступник міністра охорони з...
1 880 Охват/переглядів
2025-11-13 14:29
Повідомлення №5760
Нашу громаду із робочим візитом відвідали заступник міністра охорони здоров’я України Едем Адаманов, керівниця Департаменту охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОДА Ольга Задорожна та представники компанії Ellipse projects.Мета візиту - ознайомлення з проєктом реконструкції реабілітаційного відділення в межах грантової угоди, укладеної в березні 2025 року між урядами України та Франції. Гості обговорили стан реалізації проєкту, етапи виконання робіт та оглянули приміщення реабілітаційного центру. Максим Чекригін наголосив на пріоритетності розвитку медицини і реабілітації в громаді та розповів про ті досягнення в медичній галузі, які вдалося зробити лікарні за останні три роки. Йшлося про відкриття нових відділень, зокрема - паліативного та реабілітаційного, залучення висококваліфікованих лікарів, відкриття власних лабораторій, збільшення ліжкового фонду, а також стратегічні кроки медзакладу в напрямку енергоефективності. Віталій Клименко підкреслив, що за останні три роки, працюючи в статусі загальної, лікарня безперервно рухається до рівня, який відповідає статусу кластерної. Серед іншого важливим кроком стало відкриття інсультного блоку. Також він зазначив, що нещодавно лікарнею укладено перший договір за державною кредитною програмою 5-7-9 для придбання нового сучасного обладнання – рентгенапарату, відеоендоскопічної хірургічної системи нового покоління та виготовлення проєктно-кошторисної документації на добудову четвертого поверху загальнохірургічного відділення. Дякуємо Міністерству охорони здоров'я України, Едему Адаманову, Департаменту охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОДА та Ользі Задорожній за всебічну підтримку. Вже найближчим часом очікуємо на початок ремонтних робіт. Працюємо далі.