Джерело
Олександр Коломієць - секретар Ладижинської міської ради | Ладижинська міська лікарня відкрила реабілітаційний пакет НСЗУ. Це доз...
1 500 Охват/переглядів
2025-01-13 08:09
Повідомлення №4177
Ладижинська міська лікарня відкрила реабілітаційний пакет НСЗУ. Це дозволить отримати державне фінансування реабілітаційних послуг, що надаються відділенням відновного лікування та профілактики професійної захворюваності. Це засвідчує, що відділення повністю відповідає державним стандартам в питанні реабілітації. В цьому вже могли переконатись 90 пацієнтів які пройшли реабілітацію у минулому році за кошти місцевого бюджету.Для того, аби отримати реабілітаційний пакет від НСЗУ владою міста спільно з керівництвом лікарні та медиками проведено значний обсяг роботи. Це забезпечення штату відділення кваліфікованим персоналом, придбання реабілітаційного обладнання, облаштування приміщень згідно вимог безбар’єрності тощо. І більшість цього профінансовано за рахунок залучення коштів партнерів та донорів. Очікується, що завдяки наданню реабілітаційних послуг лікарня збільшить надходження від державного бюджету у розмірі від 5 до 10 млн грн на рік. Дякую медикам, партнерам та донорам за допомогу!