Джерело
Андрій Колісник | Моя думка по ключових моментах цього хаосу• Відмінений гол Сенегалу - ...
16 800 Охват/переглядів
2026-01-18 21:45
Повідомлення №959
Моя думка по ключових моментах цього хаосу• Відмінений гол Сенегалу - 50/50. В топ-чемпіонатах таке зараховують (в АПЛ вже відкрито воротарів блокують), а між Хакімі і суперником навіть жорсткого контакту не було. Але рішення рефері зараховувати вирішальний гол тільки ідеально чистим в кінці фіналу - нормальне. Так рефері страхуються.• Але відразу рефері призначає неочевидний пенальті в ворота Сенегалу і перекреслює свій принцип. Цим він відразу викликає підозру в тому, що допомагає господарям виграти турнір.Формально - руки на плечах у Діаса були. Але він домалював і пірнув під гравця, який в два рази більший за нього. За таке не можна ставити пенальті. Хоча на уповільнених повторах Діас падає, як бігун від хедшоту в The Last of Us 2. • Поведінка Сенегалу. Непрофесійно. Ви вже оберіть, що ви будете робити. Двічі йти і двічі повертатись - це дивно. Але всі були на емоціях.• Пенальті Діаса. Вже пішла теорія, що він спеціально не забив. Це точно не так. Він збирався забити і зіграти на нервах Менді. Але зробив одну з помилок при «паненці» - занадто швидко підбіг до мʼяча і Менді (який очевидно збирався стрибати в сторону) просто ще не встиг остаточно завалитись на сторону. Пірло таких воротарів знищував на двох останніх сповільнених кроках. А Діас так боявся не забити «паненку», що хотів, щоб це швидше закінчилось.• Заміна Діаса від Реграгі (і його роздратованість на гравця після незабитого пенальті) руйнують теорію про шляхетність Діаса.