Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Книготеріанка📚
Додано 14 лип 2024

Книготеріанка📚

@knyhoterian
Кількість підписників: 1 307
Фото: 260
Відео: 9
Посилання: 18
Опис:
Враження від книжок (і реального життя)

👥 Кількість підписників

1 307
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: -18

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,560 24-12-08 16:44
Сиджу сьогодні весь день в тік тоці (дуже продуктивний день) і у мене стрічка показує багато відео з різними питаннями (претензіями) до книжкових блогерів😂 То «а ви помітили що всі букблогери показують одні й ті самі популярні книжки», ну це база, обовʼязково під такими відео ще в коментарях хтось напише про те, що блогери сидять на зарплаті у видавництв, все проплачено і довіряти їм не можна!! Такі відео завжди мене дивують, бо, по-перше, стрічка тік току позакує те, що вам цікаво і з чим ви взаємодієте🌚 Бо у мене, наприклад, в рекомендаціях дууууже багато відео з абсолютно непопулярними книжками різних жанрів, з яких я зберігаю собі бажанки, так само, як і багато відео з популярними, бо мені цікаво слухати відгуки на них. Окрім того, якби всі робили нечесні відгуки за гроші, то аудиторія би просто перестала довіряти блогерам і вони б ніколи не стали популярними та видавництва б не були зацікав в співпраці з тими, чиїм відгукам не довіряють. До речі часто негативні відгуки навпаки сприяють продажам, адже викликають у людей цікавість.А ще це навпаки дуже круто, що за останній рік ринок дуже змінився і видавництва дійсно почали співпрацювати з блогерами на грошовій основі! Ну і чи варто взагалі казати про те, що кожен просто читає те, що йому хочеться, і нічого поганого в тому, що це популярні чи банальні книжки - немає. Друге відео, яке я побачила, було взагалі склейкою з моїм власним відео з прочитаним за листопад😁 Там було, окрім мене, ще кілька відео інших блогерок. І питання, хоча скоріше твердження про те, що у нас всіх нема роботи, родини, дітей, але найбільше я в таких відео люблю, коли автори спочатку пишуть в описі, шо «ні ну ви насправді такі молодці, класно», але потім в коментарях відповідають іншим людям про те, що ми точно нічого з прочитаного не памʼятаємо і ще й 100% читаємо по діагоналі💯 Я, яка, вже 3й день читаю 70 сторінок «Шляху королів», бо перечитую все по кілька разів, щоб зрозуміти світоустрій🤧 Найбільше мені сподобалось, що в цьому останньому відео жіночка потім показала дві книжки, які читала, і вони обидві були російською, бо, її цитата з коментарів: «російська у нас не заборонена»😌Це просто думки вголос про мій сьогоднішній досвід з тік током😅
👁 2,800 24-10-12 16:05
Уявіть, якби ваша мати мила вас в душі до 17 років. Або перевіряла ваші статеві органи і груди до того ж віку. Чи змушувала б вас в підлітковому віці митись разом зі своїм старшим братом (і миє вас знову вона). Також ця сама мама з раннього дитинства примушує вас до роботи, про яку ви ніколи не мріяли і яка змушує почуватись вас дискомфортно, а ще в 11 років ділиться з вами секретами для того, щоб залишатись худою і схожою на дитину (тобто дієтами та обмеженням калорій), тим самим підтримуючи і розвиваючи ваші розлади харчової поведінки. Але найгірше, що ви вважали це нормальним і що так мати проявляє свою турботу, любили її до останнього дня її життя, а потім вам знадобилось багато-багато років терапії, щоб нарешті усвідомити, що все це було жахливо і неправильно. Дивлячись підліткою «Ай-Карлі» по нікелодіону я не могла навіть подумати, що та сама Дженнет Маккерді, яка грала Сем, проходила через такі жахи під час зйомок серіалу. Її автобіографія «Я рада, що моя мама померла» була приголомшливою для мене, дуже сумною, емоційною та, звісно, цікавою. Наведені вище приклади лише вершина айсбергу, тому дуже раджу вам самим познайомитись з книжкою. Мова в ній буде не тільки про маму Дженнет, а і загалом про індустрію, в якій дівчина працювала, та про людей, які її оточували. Дуже сильно рекомендую, але зважайте на тригери перед прочитанням, наприклад тема РХП тут зачіпається дуже часто і може вплинути на вас, бо особисто мене вона трохи пошатнула, якщо чесно. #книговідгук #ярадащомоямамапомерла
👁 2,700 24-10-05 17:21
Я дивилась серіал «Ти» і однозначно є його фанаткою, але книжка відкриває цю історію ще глибше та з абсолютно різних сторін, дуже рекомендую!!! 🌟Стиль написання я би назвала незвичним, події описуються від першої особи і у мене було відчуття, що я буквально перебуваю в голові психопата (головного героя) Джо. Настільки авторка майстерно нас заглиблює в його думки та розум, що потім вночі я бачила сни перебуваючи ніби в його тілі (так, це трохи дивно, але у мене дуже сильна фантазія та завжди дуже яскраві сновидіння😅). Час від часу просто необхідно собі нагадувати, що ми маємо тут ненадійного оповідача, і коли нас починає дратувати якась із його жертв, то це тільки тому, що ми бачимо цю людину з точки зору психа та збоченця. А ще в цій книжці багато класних і цікавих цитат про книжки та відсилок на них. 📝Коротко про що історія: Джо працює в книгарні, він точно трохи одержимий книжками але не так сильно, як гарною дівчиною Бек, яка зайшла до нього за покупкою. З моменту першої зустрічі він не може перестати думати про неї, він слідкує за нею, він завжди поряд із нею, Джо дивиться на неї через вікна її квартири, ходить в ті ж заклади, що і вона, пробирається в її квартиру, а також читає її листування. І звісно, це все з добрими намірами, бо він за неї переживає, він її любить, і взагалі, вона така дурненька та сексуальна, що їй точно потрібен нагляд🌚 Джо прибирає з дороги суперників за увагу Бек, згодом вони починають зустрічатись, ну а що з цього вийде ви можете прочитати вже в книжці. Неймовірний трилер, читається дуже швидко, трохи зводить з розуму, але я ні про що не шкодую та хочу прочитати інші частини #книговідгук #ти
👁 2,600 24-09-27 16:02
Все-таки дочитала,чи варто воно було того? Та навіть не впевнена, особисто мене кінцівка розчарувала, але водночас я не вважаю її поганою.Вже дочитуючи останні 100 сторінок я зрозуміла, що я підійшла до читання цієї книжки з абсолютно неправильними очікуваннями, вважаю, що в цьому винна анотація і те, як вона подається🌚 Так от, якщо ви хочете захоплюючу детективну історію, з цікавим слідством та несподіваними поворотами, то це не те, що ви отримаєте від «Ідеальної пари». Якщо ж вам хочеться прочитати книжку про стосунки, про абсолютно різні пари, які хтось вважає ідеальними не знаючи, що відбувається всередині родини, про кохання і те, яким воно може бути несправедливим та неочікуваним, або навпаки сильним і вічним, про сімейні таємниці, зради, коханок, про важкий вибір, який може постати перед людиною в несподівані момент життя, то тоді ця книжка для вас. Але мене багато що смутило в історії. Не дуже хочу спойлерити, але тут було достатньо якихось стереотипів та навіть, на мою думку, сексизму. Наприклад «Брюс майже по-жіночому любить гарний одяг.», або «Вона поводиться... тобто поводилася, як чоловіки. Музику слухала ту саму, тобто Тау-К, а не Тейлор Свіфт; поливала їжу гострим соусом. Знала всіх гравців«Янкіз». У неї ніби такий пунктик був: хотіла поводитися по-чоловічому, а вигляд мати жіночний.». І я намагалась це списати спочатку на те, що це може бути думка окремого персонажа книги, але обидві цитати (і вони там не останні) написані від обличчя різних героїв, тому доходжу висновку, що це світосприйняття саме авторки. А ще жінки тут багато страждають і миряться зі зрадами. Неоднозначні враження. Цікаво почути думку інших людей саме про книжку, а не про серіал, тому якщо читали, то діліться💛 #ідеальнапара #книговідгук
👁 2,000 24-09-12 13:12
Це був важкий шлях, який я майже покидала кілька разів, але не шкодую ні краплинки, що дійшла до кінця.«Емма» Джейн Остін. Однозначно не та книжка, яку я би могла радити для початку знайомства з класикою, проте точно можу радити, якщо ви готові до трохи важкої мови, довгих-довгих описів, діалогів, а також до великої кількості сарказму і трохи нестерпної головної героїні Емми🌚 Власне Емма - молода дівчина, яка живе зі своїм стражденним батьком і вирішила, що вона дуже добре вміє сватати людей. Одруживши свою гувернантку і подругу міс Тейлор, вона вирішує влаштувати життя і інших друзів, а саме Гаррієт - довірливої, простодушної і милої дівчини. Але забави Емми приводять до різних не дуже приємних наслідків як для її оточення, так і для неї самої. Виявляється, що вона не дуже то і розбирається в людях, а також не може навіть зрозуміти свої власні почуття. Лише один друг їх родини, містер Найтлі, готовий з нею посперечатись та вказати на її недосконалості та не завжди гідну поведінку. Так, це було важко читати, особливо перші 200 сторінок😅 Але дочитавши я відчула насолоду та приємний післясмак від книжки, мені було цікаво спостерігати за розвитком персонажів та їх буденним життям💛 #книговідгук #емма
👁 1,800 24-08-27 16:12
Взагалі зникати на 2 тижні з власного телеграм-каналу це моє гобі😁 Я так само веду планери чи щоденники, починаю дуже на ентузіазмі, а потім рік нічого не пишу😂 Але чим довше не пишеш, тим важче повернутись, тому я тут! 🍁Вже дочитала «Голлі», дуже класно, 4/5 (хотілось більш напруженої розвʼязки і змінити кілька моментів, але це нарешті був дуже цікавий і захопливий детектив, якого мені не вистачало в житті). Пара навіжених старих професорів вирішують викрадати людей, але для чого я вам не скажу, бо це буде спойлер. Голлі стане першою, хто повʼяже дивні зникнення абсолютно різних чоловіків, жінок, та навіть дитини, які приведуть її саму у пастку. 🍁І прочитала «А тепер зачекайте до минулого року» Філіпа К. Діка. 4/5Хмммм, це було дуже дивно, але я однозначно хочу продовжити знайомство з автором, щоб все-таки зрозуміти, мій він чи ні. Наукова фантастика, інноваційний і токсичний наркотик, який спричиняє переміщення у часі, міжгалактична війна, але окрім того спроби зрозуміти, який вибір в житті тобі варто зробити. Фото Ненсі для привернення уваги
👁 2,200 24-08-07 12:22
Третя книжка Кроніна за цей рік, яка посяде місце в моєму топі найкращих прочитаних💔 Неможливо забути чи відпустити історії, які ти проживаєш сама, а саме так і відбувається з книжками автора. Я проживаю кожну мить з героєм, відчуваю кожну його емоцію, вибір, я хочу разом з ним плакати або боротись, Кронін так майстерно прописує всі тонкощі людського життя та душі, що я ніколи не зможу забути його книги. Ендрю Менсон мріє служити людям у своїй благородній професії - лікар. Він отримує відповідну освіту та починає свій шлях, незабаром закохується, отримує гарне місце, одружується і здається, що тепер життя буде нагадувати мрію. Але жорстокі реалії медичного світу звалюються на нього, чи зможе він протистояти жадобі, грошам, марнославству та заздрості? Чи зможе відстояти свої ідеали і прагнення зробити світ кращим, а чи піддасться системі та врешті-решт зламається? Кожна історія Арчибальда Кроніна важка та викликає сльози при дочитанні, «Цитадель» у багатьох є улюбленою книжкою автора, особисто я точно оцінюю її на 10/10, проте на першому місці для мене залишається «Три любові»🖤 Можливо тому, що це було перше знайомство з автором, яке мене вразило, але думаю просто тому, що та історія мені ближче і зрозуміти її мені було легше. #книговідгук #цитадель
👁 2,600 24-07-18 16:37
Здається, мої очікування зіграли зі мною злий жарт в цьому випадку, бо «Ніщо з цього не правда» не вразила мене настільки, наскільки я сподівалась😅 Чи означає це, що книжка нецікава і погана? Однозначно ні, просто я розраховувала на більше емоційне потрясіння😂 Джозі та Алікс знайомляться на свої 45-ти річчя і виявляють, що народились в один день і навіть в одній лікарні. Одна з них - звичайна непримітна жінка, яка живе тихим життям разом зі своїм набагато старшим чоловіком, дорослою донькою та собакою, а інша - відома подкастерка, з нібито ідеальною родиною та натовпом шанувальників. Джозі хоче, щоб Алікс записала подкаст і про неї, обіцяючи приголомшливу історію життя сповнену таємниць та сюжетних поворотів. Але до чого призведе це рішення і хто така насправді Джозі та на що вона здатна?🌚 Дізнаєтесь вже у книжці (або ні😄) Хоч книжка пропонує досить цікавий сюжет, але якихось поворотів, через які ти сидиш в шоці з відкритим ротом тут не було (особисто для мене), також через назву ти загалом спочатку до всього ставишся надто критично, тому очікуєш всіх тих викриттів. Під кінець мені було вже трохи затягнуто, повторювались одні й ті ж розповіді без якогось додавання деталей в сюжет. В якийсь момент я зрозуміла, що головна героїня нагадує мені Джо з серіалу «Ти»😅 Хто дивився, той зрозуміє (а хто не дивився, то обовʼязково гляньте!! Також ще є книга, але я її не читала) Можливо таке враження у мене просто тому, що я останні місяці читало багато трилерів/детективів і стала прискіпливою до них, або просто втрапила не в той настрій. Багатьом вона дуже подобається, тому раджу прочитати і скласти власне враження💛 #ніщозцьогонеправда #книговідгук
👁 2,700 24-07-13 07:21
Дослухала «Краще, ніж у фільмах»Це було так мило і класно😭💛 Насправді я нічого від неї не очікувала, а ще не читала анотацію і думала, що там будуть дорослі герої😅 Але виявилось, що головні герої старшокласники, а історія така тепла і приємна, що моментами на обличчі зʼявляється неконтрольована посмішка (і тут немає 18+). По тропам маємо фейкові стосунки і також від ненависті до кохання (ненависті зовсім трохи), а ще любовний трикутник. Трохи про сюжет: Ліз завжди ворогувала зі своїм сусідом Весом, проте в один день укладає з ним невеличку угоду. До міста повернулося перше кохання Ліз - Майкл, і тепер вона хоче завойовувати його увагу, а Вес буде їй у цьому допомагати. Ну а далі ви самі розумієте😄 Це ідеальна книга для відпочинку і для підняття настрою, герої такі приємні, тут майже немає нервової напруги, якихось дуже важких емоційних моментів, от чесно, слухати її було таким задоволенням і розслабленням для мого мозку. Я полюбила головних героїв та їх історію, моментами мені було сумно, що я не маю паперового примірника, бо так хотілось повиділяти і попідкреслювати деякі фрази🥹 Думаю, що колись придбаю і паперову книжку та перечитаю. Коротше кажучи, від мене це точно рекомендація💛 #книговідгук #кращеніжуфільмах