Джерело
Карий | Відбулась лекція-гра «Свобода жити, свобода творити» в межах Тижня без...
1 000 Охват/переглядів
2025-05-23 13:39
Повідомлення №4415
Відбулась лекція-гра «Свобода жити, свобода творити» в межах Тижня безбар’єрності22 травня 2025 року в головному корпусі КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого пройшла інтерактивна лекція-гра «Свобода жити, свобода творити» 🎭 — подія, присвячена переосмисленню поняття безбар’єрності в освіті, творчості й суспільстві.Зі вступним словом звернулася ректорка Університету Інна Кочарян: «Цього тижня ми виступаємо не лише як освітня інституція, а як спільнота, що поділяє цінності поваги, рівності та взаємної підтримки. Тиждень безбар’єрності — це ініціатива Першої леді України Олени Зеленської, яка нагадує: кожна людина має право бути почутою, гідно представленою і вільною в своєму виборі.»Лекцію-гру провела Олена Голубєва, магістерка психології 🧠Учасники ознайомилися з підходами до безбар’єрності, обговорили цінності свободи й доступу та взяли участь у симуляційній грі про приховані бар’єри.#тиждень_безбарєрності #університетбезбарєрів #освіта_де_можеш #психологіясвободи #barrierfree #коли_можеш