Джерело
ДТЕУ. Приймальна комісія | Любі вступники, ви готові?Невдовзі розпочинається основний етап поданн...
3 650 Охват/переглядів
2025-07-16 15:33
Повідомлення №605
Любі вступники, ви готові?Невдовзі розпочинається основний етап подання електронних заяв на вступ ОС «Бакалавр» (ОС «Магістр» фармацевтичного спрямування)‼️ Строк подання електронних заяв триватиме з 19 липня по 01 серпня (18:00).ℹ️ Що необхідно зробити, аби успішно подати електронну заяву: 1. Створити електронний кабінет вступника. (https://cabinet.edbo.gov.ua/login) 2. Перейти у модуль «Подача заяв». 3. Вибрати конкурсну пропозицію, яка вас цікавить. 4. Вказати джерело фінансування. 5. Встановити пріоритети заяв на бюджет (всього - 5, найвищий - 1) на контракт (до 10) 6. Обрати результати випробувань (НМТ). 7. Додати текст мотиваційного листа. 8. Підтвердити подання заяви.❗️ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ❗️✅ можна подати 15 заяв (з них 5 на бюджет та не більше 15 за всіма джерелами фінансування); ✅ на кожну заяву потрібен окремий мотиваційний лист;✅ ви можете обрати один з двох варіантів фінансування: бюджет та контракт / тільки контракт;✅ якщо ви маєте пільгу, її треба внести до подання електронних заяв. Пам'ятайте, що ви завжди можете звернутись до нашої приймальної комісії для допомоги з подачею електронних заяв!До зустрічі у ДТЕУ💚💛