Джерело
ФІЛОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ КНЛУ | Шановні студенти!💥💥Повідомляємо, що весняний навчальний семестр розпо...
1 180 Охват/переглядів
2026-01-26 12:32
Повідомлення №1226
💥💥Шановні студенти!💥💥Повідомляємо, що весняний навчальний семестр розпочинається 02 лютого 2026 року у форматі онлайн. У зв'язку із погіршенням енергетичної та безпекової ситуації студентам четвертого курсу факультету освітніх технологій перенесено терміни проходження практики. Відповідно практика проходитиме з ⚡️30 березня 2026 року по 01 травня 2026 року. ⚡️Студенти четвертого курсу факультету освітніх технологій приступають до навчання у форматі онлайн 02 лютого 2026 року; решта студентів приступають до навчання у форматі онлайн за графіком — 09 лютого 2026 року.Головний корпус Університету продовжує працювати у звичному режимі. Фактично у режимі хабу: зараз дообладнуються великі простори точками доступу вай-фай (це буде читальний зал, зал засідань ректорату на четвертому поверсі, деякі інші аудиторії, список яких ми ще дамо ближче до початку навчання). Світло в головному корпусі є, принаймні поки що. Якщо його почнуть вимикати, ми вмикатимемо генератор у пункті незламності ЦКМ, де можна буде зарядити гаджети, а також знайдемо варіант заживлення точок доступу до Інтернету. Якщо Ви прийдете зі своїм гаджетом і з гарнітурою (щоб не заважати іншим), Ви зможете працювати і навчатися. Це стосується і викладачів, і студентів. Для викладачів додатково обладнано аудиторію з робочими місцями, обладнаними комп'ютерами. Доступ до спільних просторів у головному корпусі в робочі години безперешкодний і необмежений. Якщо буде більша потреба, будуть введені додаткові аудиторії.