Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - книгоголік Катя 🎀
Додано 14 лип 2024

книгоголік Катя 🎀

@knihoholikkatia
Кількість підписників: 859
Фото: 1,040
Відео: 84
Посилання: 354
Опис:
тут не лише про книги, а про моє життя, поради та обговорення. велкам в нашу родину💋

👥 Кількість підписників

859
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -14
Середній/Місяць:: -27

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.1

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 611 25-10-06 18:36
💀Книжковий івент DARK SIDE 🎃Цей обмін присвячений усім, хто любить дарк-романи, трилери, жахи, детективи — усе темне, містичне й атмосферне.🎁Що вас чекає:Кожен подарунок буде не просто набором речей, а цілим тематичним боксом, натхненним книжкою, яку ви оберете для підопічного. Усе — з любов’ю, увагою до деталей і ноткою магії.Для кого цей книгообмін:Для тих, хто хоче створити по-справжньому унікальний подарунок, зануритися у світ темної естетики та подарувати іншій людині частинку чарів.Вартість подарунку — від 1500 до 2000 грн (без жорстких лімітів).Доставку оплачує відправник. 🖤Що ви отримаєте від мене:❤️Гарантію, що ваш подарунок буде ретельно підібраний і перевірений. Ви отримаєте саме те, що відповідає вашим побажанням.🎴Таємне гадання на картах Таро — кожен учасник зможе поставити одне запитання та отримати персональне послання.Мій персональний супровід та допомога з формуванням подарунку. 🐈‍⬛Участь у розіграші темного боксу від мене.Я ніколи не брала участі у подібному. Що це таке?Якщо коротко — це тематичний івент, де ви готуєте подарунок для когось, і хтось готує подарунок для вас.Ваш бокс формується на основі книжкових побажань. Ви не знаєте, кому саме даруєте, доки ваш бокс не буде повністю готовий — усе тримається в таємниці до фіналу.🪙Вартість участі150 грн.Максимум візьму до 30 учасників 🥰Набір триває до 12.10Ставте + у коментарях
👁 597 25-03-28 11:18
Новий збір для ЗСУ 💪🏻Терміновий допоміжний збір на пікапи для підрозділу 1 ОШБ Да Вінчі та підрозділ РУБпАК.Хлопці знаходяться на гарячому Покровському напрямку. Ці машини рятують життя. Нажаль, під час організації збору загинув військовий Сергій Гринь, з яким ми підтримували звʼязок. Цей збір на його честь!Всього потрібно : 500 000₴Наша ціль : 100 000₴ Нам важлива кожна гривня, і щоб було приємніше донатити, маємо подарунки для вас від наших спонсорів: - книги від видавництва Strenovych- Книги від видавництва «ТАК» + 3 закладинки від шаленого єнота- 3 сертифікати на 500 грн від READEAT- книги від Орландо + 2 закладинки від шаленого єнота- Набір мерчу від шаленого єнота - Склянка від lovely book - Тресс зі смарагдового моря, щасливе місце, готикана + 3 закладинки від шаленого єнота- Пів Короля, найкраще подавати холодною, жорстоке небо + 3 закладинки від шаленого єнота🎁 Умови участі в лотереї: 50 гривень - 1 квиток, 100 гривень - 2 квитки, 500 гривень - 10 квитків. Чим більше квиточків, тим більше шансів виграти подарунок. ‼️Важливо ‼️ Обов’язково вкажіть ваш нік в інстаграм в коментарях до платежу, щоб ми мали змогу в разі виграшу з вами звʼязатись. ‼️ Будемо дуже вдячні за ваші репостиПосилання на банку в шапці профілю. Результати будуть по закінченню збору. Слава Україні 🇺🇦БАНКА ТУТ
👁 1,100 24-10-30 11:00
10/10❤️‍🩹Фредерік Бакман у "Ведмежому місті" малює непросту картину життя маленького містечка, де хокеї є чимось значно більшим за спорт – це річ, на якій тримається усе, від мрій до самої спільноти. Але ця книга точно не про хокей, а про суспільство, яке вирощує героїв і створює злочинців, формує правила і межі, часом готове закрити очі на правду, якщо та не вписується в загальну картину. Саме це – прагнення до спільної ілюзії – справді вражає, як і те, наскільки чесно Бакман показує різні сторони конфлікту, не нав’язуючи висновків."Ведмеже місто" — це книга, яка говорить про речі, які ми не завжди хочемо бачити: про силу, слабкість і страх перед втратою довіри, наскільки крихка межа між тим, що люди хочуть захистити, і тим, що готові віддати в жертву заради цього. Це історія, що б’є прямо в серце і змушує задуматися про те, як часто ми готові виправдовувати несправедливість, якщо вона зручна. П.с.: але ви мене ввели в оману тим, що я буду ридати. Думаю 2 чи 3 частини мають виправити це😅#ведмежемісто