Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Київська міська профспілка працівників охорони здоров'я
Додано 14 лип 2024

Київська міська профспілка працівників охорони здоров'я

@kmppoz
Кількість підписників: 1 315
Фото: 2,990
Відео: 58
Посилання: 2,540
Опис:
Офіційний Telegram Київської міської профспілки працівників охорони здоров'я https://www.kmppoz.org Facebook: https://fb.me/kmppoz Новини профспілки медиків столиці, інформування про новації законодавства, консультації тощо

👥 Кількість підписників

1 315
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -5
Середній/Місяць:: -12

👁️ Середній перегляд на повідомлення

804
Середній/День:: 859
Середній/Тиждень:: 1,142
ERR: 61.14%

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Єдність профспілок: стратегічні рішення для розвитку соціального діалогу. Відбулося засідання профспілкової сторони Національної тристоронньої соціально-економічної ради (НТСЕР), яке продемонструвало єдність та солідарність профспілкових організацій у баченні майбутнього цього ключового майданчику соціального діалогу в Україні.У ході засідання було прийнято рішення рекомендувати кандидатуру Голови ФПУ Сергія Бизова на посаду Голови НТСЕР на наступний період, що передбачено Законом України «Про соціальний діалог в Україні» та Регламентом НТСЕР.Дякую колегам за довіру і зазначу, що без ефективного соціального діалогу країна втрачає не лише динаміку свого розвитку, але й темпи інтеграції до ЄС. ℹ️ Під час обговорення учасники підкреслили, що посада Голови НТСЕР обіймається почергово представниками профспілок, Уряду та роботодавців, і наразі настав час, коли Профспілки мають очолити НТСЕР. Саме тому рішення профспілкової сторони є своєчасним і стратегічно важливим для розвитку соціального діалогу.
Затверджено нові правила видачі та перевірки лікарняних.Парламент ухвалив в другому читанні й у цілому законопроєкт №13062. Документ передбачає кілька важливих змін, які стосуються як медичних закладів, так і роботодавців, застрахованих осіб, а також контролюючих органів.Отже, ухваленими змінами передбачено:📍удосконалення механізму перевірок правильності видачі та продовження лікарняних, а також документів, що є підставою для їх оформлення;📍уточнення порядку компенсації страхових виплат у випадках, коли встановлено необґрунтовану видачу лікарняного або коли рішення про компенсацію оскаржується;📍 передбачення можливості постійного використання паперових лікарняних, а не лише на час дії воєнного стану;📍визначає, що порядок і умови видачі, продовження та обліку лікарняних в електронному реєстрі, а також випадки оформлення паперових документів встановлюватиме Міністерство охорони здоров’я за погодженням з уповноваженим органом управління.Telegram канал Профспілки медиків столиці! 📲Будьте в курсі новин!
Міжвідомча комісія НАМН України та НСЗУ продовжує робочі виїзди до інститутів Академії.Триває другий етап роботи міжвідомчої комісії зі зміцнення співпраці установ НАМН України з Національною службою здоров’я України. Цього разу робочі наради відбулися в Одесі – у Державній установі “Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України” та Державній установі “Інститут стоматології та щелепно-лицевої хірургії НАМН України”.До складу комісії увійшли: Вікторія Вагнєр – народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, представник НАМН України; Денис Чорний – очільник Південного міжрегіонального департаменту НСЗУ; Василь Лазоришинець — президент НАМН України, академік НАН та НАМН України; Сергій Сіромаха — начальник Управління лікувальної роботи та взаємодії з НСЗУ. Під час зустрічей було обговорено шляхи подальшого зміцнення співпраці між установами та розширення можливостей роботи за Програмою медичних гарантій у 2026 році.Будьте в курсі новин!
Питання соціально-економічного захисту працівників у воєнний час та подальший розвиток соціального діалогу - у фокусі уваги Профспілок!Відбулася зустріч Голови ФПУ з Прем'єр-міністром України Юлією Свириденко. Сторони домовилися активізувати роботу спільних дій Уряду та Профспілок спрямованих на створення гідних умов праці та забезпечення належного рівня оплати праці. Саме спільна відповідальність сторін соціального діалогу дозволить забезпечити стабільність у суспільстві, зростання добробуту громадян і сталий розвиток економіки. Під час зустрічі порушувалося питання підготовки та громадського обговорення проєкту нового Трудового кодексу, який має базуватися на принципах справедливості інтересів сторін трудових відносин і дотримання міжнародних трудових стандартів. Також обговорювалося питання щодо спільної роботи над проєктом нової Генеральної угоди між Урядом, роботодавцями та профспілками, що визначатиме основні принципи та зобов’язання сторін у сфері трудових і соціально-економічних відносин.
Триває Всесвітній тиждень боротьби з інсультом.ℹ️ Цей тиждень започатковано Всесвітньою організацією боротьби з інсультом (World Stroke Organization, WSO) у 2006 році, щоб привернути увагу світової спільноти до проблеми, яка щодня забирає тисячі життів. У контексті світової проблеми Україна не є виключенням. Інсульт становить високий відсоток смертності або інвалідизації українців працездатного віку. Згідно з оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я, щороку в Україні інсульт стається в майже 130 тисяч осіб; кожен п’ятий пацієнт помирає до виписки з лікарні. 📍Інсульт є основною причиною смертності та інвалідності в Україні. Він може статися з кожним у будь-якому віці: після 25 років близько 25% всіх дорослих мають ризик перенести інсульт протягом життя. Наслідки інсульту залежать від того, яка ділянка мозку постраждала та наскільки велике ураження. Щоб відновити втрачені функції й повернутися до активного життя, необхідне своєчасне лікування, підтримка близьких та якісна реабілітація.
Київська міська профспілка працівників охорони здоров'я провела для спілчан вже другий захід БПР у співпраці з Київський міський центр контролю та профілактики хвороб - майстер-клас: «Безпечне лікарняне середовище: роль медичної сестри».У ході заходу голова профспілки Сергій Кубанський зазначив: "Нам важливо бути корисними для спілчан з різних сторін. Лише цим заходом охоплено понад 250 членів профспілки з різних закладів. Тож отримані знання точно стануть у нагоді в щоденні роботі учасникам". Всі слухачі змогли осучаснити знання щодо:🔹️порядку управління медичними відходами, у тому числі вимоги щодо безпечності для здоров’я людини під час утворення, збирання, зберігання, перевезення, оброблення таких відходів;🔸️функцій медичного персоналу в інфекційному контролі; інфекційній безпеці;🔹️алгоритму дій медиків в разі аварійної ситуації забруднення об’єктів біологічними матеріалами тощо.А також отримали бали БПР до освітнього портфоліо.Telegram канал Профспілки медиків столиці! 📲Будьте в курсі новин!
21-22 жовтня спілчани Київської міської профспілки працівників охорони здоров'я взяли участь у майстер-класі: «Посилення психологічної та правової безпеки медичних працівників у воєнний час в Україні». Захід відбувся у онлайн форматі і об'єднав понад 70 спілчан 🧑‍🔬👨‍⚕️👩‍⚕️🥼 різних закладів та фаху, зацікавлених порушеними питаннями.Як зазначив під час заходу голова Профспілки Сергій Кубанський: "Набуті знання допоможуть лікарям, медичним сестерам і іншим працівникам системи охорони здоров’я:- підвищити ефективність командної взаємодії, запобігти конфліктам та зменшити ризики медичних помилок;– підвищити рівень правової обізнаності та опанувати доказовими методами прийняття рішень й підтримки у кризових ситуаціях;– розвинути навички формування спільноти взаємопідтримки, яка допомагає протидіяти профвигоранню та підвищує задоволеність роботою, що наразі дуже актуально". Всі учасники пройшли зріз знань і отримали 14 балів БПР до портфоліо.Telegram канал Профспілки медиків столиці! 📲Будьте в курсі новин!
Профспілки взяли участь у формуванні пріоритетів Національної програми гідної праці в Офісі Міжнародної організації праці в Україні.Вчора відбулася підготовча зустріч із питань розробки Національної програми гідної праці в Україні на 2026–2029 роки, яка визначає напрями технічної співпраці МОП та політичного діалогу, а також забезпечує скоординовану підтримку соціально-економічного відновлення України. У зустрічі взяли участь представники МОП, голова ФПУ та його заступники, голова КВПУ, інші профспілкові фахівці. На зустрічі учасники провели консультації з метою визначення пріоритетних напрямів співпраці у двосторонньому форматі. Зокрема, йшлося про реформування трудового законодавства, подальший розвиток соціального діалогу, посилення інституційної спроможності профспілок, правовий захист членів профспілок, оплату та безпеку праці, соціальний захист, рівність, інклюзивність і гендерну справедливість на ринку праці тощо.Telegram канал Профспілки медиків столиці! 📲Будьте в курсі новин!
54 донорські нирки і 33 печінки успішно пересадила дітям команда трансплантологів Національної дитячої спеціалізованої лікарні НДСЛ «Охматдит».ℹ️ Сьогодні у Всесвітній день донорства та трансплантації органів, в Охматдиті із пацієнтами зустрілися Перша леді України Олена Зеленська разом із Міністром охорони здоров’я України Віктором Ляшком. Вони поспілкувалися з медиками, дітьми та їхніми родинами, які пройшли непростий шлях — від вперше почутого діагнозу до очікуваної трансплантації. У 2021 році в Охматдиті вперше виконали трансплантацію нирки дитині, а вже у 2022 році — трансплантацію печінки дитині. Цьогоріч у лікарні вже провели 13 таких операцій - 8 трансплантацій печінки та 5 нирки. За останні п’ять років в Охматдиті завдяки трансплантації новий шанс на життя отримали 87 пацієнтів із усієї країни. Наймолодшому з них на момент рятівної операції було всього лише 4 місяці!Велика вдячність трансплантологам за вкрай важливу роботу й донорам та їхнім рідним за згоду на донорство та продовження життя!
Жодні ворожі атаки не можуть зупинити бажання медиків столиці розвиватись та опановувати нові знання. Сьогодні, після надзвичайно важкої ночі наші спілчани взяли участь у майстер-класі від профспілки: «Групи рівних як інструмент безперервного професійного розвитку медичних фахівців».Голова профспілки Сергій Кубанський прівітав учасників та зазначив про важливість створення груп рівних серед колег для їх професійного зростання.А неймовірна команда фасилітаторок та менторок груп рівних, на чолі з Анна Остафійчук , допомогли учасникам підвищити рівень професійної компетентності шляхом обговорення клінічних випадків, відпрацювали навички ефективної комунікації та розвитку резилієнтності, використовуючи формат груп рівних, як інструмент безперервного профрозвитку, для подальшого застосування у самих закладах для своїх колег.Вийшов цікавий та живий захід - отримали чудові емоції та реальну користь. І, звичайно, 10,5 балів БПР до портфоліо.Долучайтесь до нашої профспілки та беріть участь у наступних заходах тут