Джерело
Київська міська профспілка працівників охорони здоров'я | За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила понад 41,3 млрд грн надавачам екс...
586 Охват/переглядів
2025-05-03 07:16
Повідомлення №3394
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила понад 41,3 млрд грн надавачам екстреної, первинної та спеціалізованої медичної допомоги за ПМГ-2025. З них:- за екстрену медичну допомогу — 2,6 млрд грн;- за первинну медичну допомогу — 5,6 млрд грн;- за спеціалізовану медичну допомогу — 32,9 млрд грн.Зокрема:📍понад 16,1 млрд грн НСЗУ сплатила за надання пріоритетних послуг закладам спеціалізованої медичної допомоги;📍понад 13,8 млрд грн — закладам спеціалізованої медичної допомоги за послуги за глобальною ставкою;📍понад 2,3 млрд грн – закладам НАМНУ та МОЗ за пакетом “Перехідне фінансове забезпечення надання медичних послуг закладами охорони здоров’я”.Оплати за надані послуги отримали 3594 надавачі медичних послуг, які уклали договір із НСЗУ за ПМГ-2025.ℹ️ Серед медзакладів, які отримали найбільші суми виплат від НСЗУ: НДСЛ “Охматдит” МОЗ України — 406,8 млн грн та КНП “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва” виконавчого органу КМР (КМДА) — 236,4 млн грн.📲 Будьте в курсі новин!