Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Київська міська профспілка працівників охорони здоров'я
Додано 14 лип 2024

Київська міська профспілка працівників охорони здоров'я

@kmppoz
Кількість підписників: 1 315
Фото: 2,990
Відео: 58
Посилання: 2,540
Опис:
Офіційний Telegram Київської міської профспілки працівників охорони здоров'я https://www.kmppoz.org Facebook: https://fb.me/kmppoz Новини профспілки медиків столиці, інформування про новації законодавства, консультації тощо
Джерело

Київська міська профспілка працівників охорони здоров'я | ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БЕЗПЕКИ ТА ЗДОРОВ’Я НА РОБОТІЗначну частину нашого жит...

Логотип телеграм спільноти - Київська міська профспілка працівників охорони здоров'я Київська міська профспілка працівників охорони здоров'я @kmppoz
436 Охват/переглядів 2025-04-28 14:47 Повідомлення №3387
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БЕЗПЕКИ ТА ЗДОРОВ’Я НА РОБОТІЗначну частину нашого життя ми віддаємо роботі, тому дотримання безпеки на робочому місці – завжди актуальна тема, яка стосується кожного.Сьогодні Київська міська профспілка працівників охорони здоров'я з нагоди Всесвітнього дня безпеки та здоров'я на роботі традиційно провела низку навчальних заходів, які спрямовані на поширення знань з питань охорони праці. Зокрема, спільно з Центральним міжрегіональним управлінням Державної служби з питань праці проведено спільний захід для спеціалістів з охорони праці закладів охорони здоров'я та представників первинних профспілкових організацій. В ході якого дослідили питання належного проведення медичних оглядів, розслідування нещасних випадків, психосоціальної підтримки працівників на робочому місці тощо.У вітальному слові Голова Ради профспілки Сергій Кубанський підкреслив важливість всіх порушених питань, адже за даними Міжнародної організації праці три мільйони працівників щороку помирають через нещасні випадки та захворювання, пов’язані з роботою. Більшість цих смертельних випадків, а це 2,6 мільйона смертей, стаються внаслідок професійних захворювань. Відтак необхідно дбати про здоровя працівників на роботі. Також він подякував колективу Держпраці за спільнодію у забезпеченні права на належні умови праці для працівників сфери охорони здоров'я столиці.#профспілка_завжди_на_твоїй_стороні #профспілка_в_діїTelegram канал Профспілки медиків столиці! 📲 Будьте в курсі новин!