Логотип телеграм спільноти - ББС Небесна Кара 54 ОМБр
Офіційний канал Батальйону Безпілотних Систем Небесна Кара, 54 ОМБр Наше гасло: "Зло - має бути покарано! Ворог - має бути знищений!" Приєднуйтесь до нас, підримуйте нас! Більше донатів - більше контенту! Дякуємо! Зворотній зв'язок: bbcnk54@gmail.com
Логотип телеграм спільноти - STERNENKO
Сергій Стерненко🇺🇦 Волонтерські картки: 4441114454997899 моно 5168745030910761 приват ❗️Не ведіться на шахраїв, нікому не пишу, не прошу гроші, поповнити рахунок чи щось купити. Усі збори на армію публічні. Російська мова у коментах заборонена.
Логотип телеграм спільноти - Bitcoin, інвестування, гроші - Лінивий CRYPTO інвестор
Підписуйся на канал Frontend Shinobi, щоб отримувати найсвіжіші техніки, поради та інструменти для веб-розробників. Хочеш бути в тренді? Хочеш створювати стильні сайти та веб-додатки? Тоді тобі точно сюди!
Логотип телеграм спільноти - Сергій Притула
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula БАЗА МОНО - https://base.monobank.ua/89gMbvnkrTu7sR

Повідомлення telegram каналу - @kliokamera

Логотип телеграм спільноти - КліоКамера 2021-06-13

КліоКамера

Кількість підписників:
312
Фото:
584 
Відео:
33 
Посилання:
1030 
Категорія:
Новини та ЗМІ
Опис:
Володимир Половський. Міркування. Думки. Ідеї. Просто дописи на різну, зазвичай історичну, тематику

Канал КліоКамера - @kliokamera - №1858

#Події_епохи
⚔️6 серпня 1914 року на заклик Головної української ради на чолі з Костем Левицьким у Львові почалося формування Легіону Українських січових стрільців – першого українського військового формування у складі австро-угорської армії.
Тоді на заклик відгукнулося більше 10 тисяч добровольців, але уряд дозволив озброїти лише 2,5 тисячі вояків. Під час приведення до присяги всі вони присягнули на вірність українському народу.
Легіон Українських січових стрільців став справжньою школою української військової еліти. Його бійці були ініціаторами Листопадового чину, воювали в лавах Української галицької армії та Дієвої армії УНР, брали участь в знакових для української історії подіях. Поряд з чоловіками воювали і жінки.
Про історичний феномен УСС і його вплив на нашу історію, минулу і сучасну, розповідає новий історичний ролик Українського інституту національної пам’яті, приурочений до 110-ї річниці створення Легіону Українських січових стрільців.
Режисерка – Діана Горда.
У ролику використані відео історичної реконструкції, надані директором військового музею «Штурм» Володимиром Правосудовим та засновником Товариства пошуку жертв війни «Пам'ять» Любомиром Горбачем, документальні фото.
285
24-08-06 12:41