Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Klimenko invest 🇺🇦
Додано 06 гру 2025

Klimenko invest 🇺🇦

@klimenkoinvest
Кількість підписників: 1 593
Фото: 357
Відео: 4
Посилання: 124
Опис:
Мене звати ОЛЕКСАНДР КЛІМЕНКО. Ділюсь 9-ти річним досвідом інвестування в КРИПТО та ФОНДОВИЙ ринки. Будую найсильнішу ІНВЕСТ СПІЛЬНОТУ в Україні. Управляю капіталом 2 M$+. З приводу ІНВЕСТ КЛУБУ пишіть в особисті. Зв'язок зі мною: @SloggerAleks123
Джерело

Klimenko invest 🇺🇦 | Що чекаю далі по фондовому та крипто ринках ?Якщо війна в Україні приз...

Логотип телеграм спільноти - Klimenko invest 🇺🇦 Klimenko invest 🇺🇦 @klimenkoinvest
1 650 Охват/переглядів 2026-04-23 07:11 Повідомлення №533
Що чекаю далі по фондовому та крипто ринках ?Якщо війна в Україні призвела до занепокоєння і співчуття в усьому Світі, то війна в Ірані саме вдарила по гаманцю кожного.Ми не знаємо, як довго буде продовжуватись блокування Ормузької протоки (нам говорили що це займе 2-3 тижні 🙈, як в Україні), але чим довше буде це все тривати, тим сильніше буде страждати світова економіка. Довгостроково, звісно, нічого хорошого тут не просліджується, але локально ситуація не така вже й погана. Для бізнесу з реального сектору проблеми на сьогодні катастрофічні (падіння рентабельності через дорогі енергоносії), але для технологій - це поки не так критично. Тому ми і бачимо продовження раллі S&P 500 (куди і входять здебільшого великі фін.-техи) після чергової позитивної новини.Подібна ситуація була на ринках до 2000 року. Коли світова економіка вже починала сповільнюватись та заходити в кризу - бум технологічних компаній був в самому розпалі, за рік х2-3 це було нормальне явище, люди включились в цю гонку, ну а далі - обвал ринків.Сьогодні індекси нестабільності та невизначеності б'ють нові рекорди, і знаходяться на історичних відмітках. В інвесторів стривоженість та нерозуміння, що робити: виходити в кеш чи можливо Світ став резистентний до нових воєн та потрясінь, і таких глибоких падінь вже ніколи не буде як раніше, адже фондовий і далі росте ?На мою думку, ми стоїмо перед заключною фазою росту, де учасники ринку повірять, що проблеми, які є сьогодні вже особливо не впливають на ринок, і можна спокійно купувати (як мінімум Технології), адже компанії далі йдуть в ріст, а менші бізнеси взагалі роблять ікси. В цей час є останнє вікно можливості і для крипторинку...