Джерело
Kitsune / Сєвєродонецьк 🇺🇦 | Минув тиждень, як я приступив до виконання обовʼязків начальника Сєвєр...
475 Охват/переглядів
2024-10-10 15:21
Повідомлення №8051
Минув тиждень, як я приступив до виконання обовʼязків начальника Сєвєродонецької міської військової адміністрації. За цей тиждень мав безліч зустрічей з цікавими людьми, заслухав частину керівників структурних підрозділів адміністрації та керівників комунальних підпиємств та установ, відвідав наші військові підрозділи на фронті, ознайомився з роботою Хаба в Дніпрі. Вчора на фронті я пообіцяв хлопцям, що ми тут не підведемо, поки вони кладуть життя там. Ми обов’язково наведемо лад у комунальних закладах, з майном громади. Тим, хто зловживає своїми повноваженнями, не буде місця у нашій команді. Крім того, вже звернувся до правоохороців щодо окремих випадків, які викликають підозри. Все буде прозоро і підзвітно. Це мій обовʼязок.Наступного року громада матиме вдвічі менший бюджет, але я впевнений, що нам вдасться забезпечити підвищення ефективності його використання. Вже сьогодні маємо перспективні напрацювання по придбанню житла у власність громади для подальшої пільгової оренди мешканцями Сіверськодонецька. Ми бачимо можливість збільшення фінансування соціальних програм для ВПО, навіть в умовах вдвічі меншого бюджету. Дякую за підтримку тим людям, які вірять в позитивні зміни. Дякую тим працівникам адміністрації, які активно включились в роботу.Все буде Україна!