Джерело
кіт, підрубай | Спейсманкі, який періодично заходить на наші стріми, дав поганяти Нінт...
232 Охват/переглядів
2025-05-07 13:03
Повідомлення №1270
Спейсманкі, який періодично заходить на наші стріми, дав поганяти Нінтендо Свіч і я нарешті пограв в відносно нового Принца.Ну і знаєте, я дуже давно з таким задоволенням не залипав в якийсь сінгл. Можливо, через те, що це метроїдванія і хочеться рухатись далі і отримувати нові абілки, бо з цим тут все дуже гарно. В цілому, в грі подобається все. На сюжет увагу не сильно звертаю, бо він тут чисто для галочки (когось рятуй, шось знаходь) і розтягнутий на довгі години оцим ось паркуристим платформінгом.В залишку: сам платформінг, бойовка, головоломки і тд - дуже файно. Особилво, коли трішки роздупляєшся і починаєш поєднувати атаки, комбо, спеціальні можливості, паркур і парирування. Виглядає це дуже класно. Два дні бігав і не розумів, що робити далі, облазив кожен міліметр (здоровенної) мапи, пройшов купу сайдів і вже почало піддушувати. Але потім роздуплився, куди йти і дійшов до боса, то зараз думаю, шо може шаландатись по карті просто так був не найгірший варіант, бо бос ще та казліна. Вірніше, казліха.Коротше кажучи, якщо ви ще не зовсім дід чи баба і пальці у вас не паралізовані, пограйте, воно прикольне.