Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Kito San news
Додано 06 гру 2025

Kito San news

@kito_news
Кількість підписників: 1 989
Фото: 529
Відео: 195
Посилання: 135
Опис:
Паблік про те що мені цікаво, тобто про науку, фантастику та програмування. Але зараз війна, я в армії, тому й пишу про війну. Назва каналу - похідна від позивного.
Джерело

Kito San news | І знову про захоплення КСП. Написали фактично всі великі канали. Тисяч...

Логотип телеграм спільноти - Kito San news Kito San news @kito_news
2 040 Охват/переглядів 2025-12-26 07:22 Повідомлення №1994
І знову про захоплення КСП. Написали фактично всі великі канали. Тисячі коментів під постами. І просто прірва нерозуміння реальної ситуації.У мене дуже маленький канал, читають тільки свої, але все ж таки..."... такого бути не могло ... начальство перше тікає ..."По перше, повертаючись до попередніх дописів. Ніхто нікуди не тікає, знаходження ПУ в зручному і відносно безпечному місці - це питання ефективності та неперервності керування. Розумний командир розмістить ПУ так, щоб можна було ефективно працювати. Як мінімум це значить оптоволоконний швидкісний інтернет та можливість простої зміни особового складу.Але завжди є але. КСП батальона має знаходитись в бойових порядках батальону. Бо так в книзі написано. Які писались коли керування боєм відбувалось за допомогою вєстових на конях. А в критичний момент, командир діставав шаблю і сам вів батальон в атаку. А тому ситуація така, що КСП дуже батальох батальонів знаходяться в НЕБЕЗПЕЧНІЙ близкості від ЛБЗ. Враховуючи поточну тактику противника, проникнення штурмових груп глибоко за ЛБЗ, питання захопллення КСП було питанням часу. В умовах міської забудови це зробити простіше."... чому не знищили майно при відступі ..."Відступу могло не бути. Не було пропиву танкових колон Гудеріана і криків "знищуйте документи, німці прорвались!". До них просто зайшли."... де була охорона.. де сліди бою ..."Мабуть здивую, але охорона була в окопах. Звідки взяти особовий склад на цю охорону? В кращому випадку на вході сидів один чувак з журналом відвідуваня КСП )А персонал КСП рівня батальону - це 3-4 (ну до 10 у дуже багатих сім'ях) зайобаних в смерть тіпів що 24/7 втикають в стріми і сидять на рації. Без броні, зброї або нема, або десь в кутку лежить. Ну я знаю як воно на картінках з інтернету, всі серйозні, в броніках, красівиє.Насправді на бойовому КСП будуть: старший офіцер, оперативний черговий, можливо старший БПЛА, можливо старший вогневих. Якщо зона реально небезпечна, то зміна теж буде на КСП, але буде спати. Хоча по можливості всі намагаються відпочивати десь в іншому місці. Ніяких броніків звичайно, на ногах капці. В двух словах. Якщо пощастить і застати зненацька, то взяти КСП не важко."... там все пилом покрите, нікого не було давно ..."Тут я сміявся ) Бо постійний кашель від пилу наш вічний супутник ) Можна продовжувати далі, але резюмуючи: че могло статися і більш того, це мало статися. Бо ми не хочемо мінятися.Чи сталося це цього разу, чи це постановка? Я не знаю.