Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - кіт не пригай
Додано 14 лип 2024

кіт не пригай

@kitdontjump
Кількість підписників: 21 708
Фото: 5,970
Відео: 16,000
Посилання: 17,500
Опис:
Головна українська котоспільнота 🇺🇦 Підтримати: https://base.monobank.ua/xywFyTWKMdp6M Або: https://send.monobank.ua/jar/76jLhuimZ4 Звʼязок через повідомлення каналу. Наш магазин: https://kitdontjump.shop/

👥 Кількість підписників

21 708
Середній/День:: -10
Середній/Тиждень:: -45
Середній/Місяць:: +21687

📊 Кількість повідомлень на день

6.5
Останній день: 14
Середнє за тиждень: 6.9
Середнє за день: 6.5

Історія змін назви

кіт не пригай 2026-05-20
кіт не пригай ➡️ 2025-10-23
кіт не пригай (перехідник) 2025-06-21

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 3,070 26-06-10 16:10
Частина 3. НайважливішаПотім ми отримали морфін від фонду. І не тільки його. ще був кисневий концентратор, який буквально продовжив життя і не дав померти від панічних атак та гіпоксії. Також вони допомогли з антипролежневим матрацом, який хоч і не знадобився, але все рівно і в цьому нам не відмовили. Потім були ще ліки, і в самому кінці - ентеральне харчування, коли він вже не міг нічого їсти і навіть таблетки було запивати складно.Весь цей час Зоя була зі мною на зв'язку. Вранці, вдень, вночі, на вихідних, під час викликів швидкої допомоги. Завжди. Рівно місяць, з 8 травня і до 8 червня ця людина жодного разу мені не відмовила і не залишила жодне питання без відповіді. Це людина з величезним досвідом і ще більшим серцем. Я ніколи її не забуду і ніколи не зможу передати, як сильно я їй вдячний. Хоч це і історія з сумним фіналом, він міг би бути ще сумнішим. Набагато. Без Зої і фонду "Свої" кошмар, який ми пережили, був би не просто кошмаром, а справжнім пеклом. Тому я нарешті хочу віддячити і підтримати збір на паліативну допомогу.Бо я впевнений, що кожна копійка, яка потрапить на цю банку, згодом по справжньому допоможе живій людині. А жах, який проходять родичі, стане трішки меншим. Роблю дружню банку від їхньої основної і даю її вам. Дякую всім, хто зміг прочитати так багато тексту. І тим, хто не проігнорує та підтримає.https://send.monobank.ua/jar/4Ya1zTqtrWhttps://send.monobank.ua/jar/4Ya1zTqtrWhttps://send.monobank.ua/jar/4Ya1zTqtrW
👁 3,390 26-05-26 12:30
9 травня побачив в Укрнаступі рекламу мінізастосунку в телеграмі, де треба дамбіть російські НПЗ. З того дня і по сьогодні залипаю в цю штуку просто щоденно. Якщо коротко, це звичайний клікер, де ти качаєш свої заводи з виробництва дронів і ракет, атакуєш НПЗ, заводи і різні цікаві цілі типу крокуса і макєєвского роднічка, лутаєш за це гроші і далі качаєш заводи.Коротше кажучи, якщо потикати, розібратись і залипнути, то можна вже не відлипнути. Я стабільно тримаюсь в першій сотці гравців і там можна додаватись в союзники, щоб отримувати і прокачувати лендлізівське озброєння. І найсмачніша частина - там є донати, які допомагають качатись вдвічі швидше. І всі ці донати йдуть на дружню банку від основної банки Мадяра.Якщо ще коротше, ви знищуєте піксельні НПЗ, щоб наші пташки могли знищувати реальні. І це вже працює, зі старту гри вдалось зібрати вже більше 130 тисяч гривень.Тому я рекламую цей додаток і сподіваюсь, що якомога більше підписників будуть у мене в союзниках. Долучайтесь.https://t.me/BomberPlayBot?startapp=promokithttps://t.me/BomberPlayBot?startapp=promokithttps://t.me/BomberPlayBot?startapp=promokit