Повідомлення telegram каналу - @kipiek

Логотип телеграм спільноти - Кафедра комп'ютерних наук та програмної інженерії 2024-07-14

Кафедра комп'ютерних наук та програмної інженерії

Кількість підписників:
284
Фото:
213 
Відео:
Посилання:
491 
Категорія:
Освіта
Опис:
Актуальна інформація, новини для студентів та викладачів

Канал Кафедра комп'ютерних наук та програмної інженерії - @kipiek - №1795

ШІ-інструменти, які стануть у пригоді всім, хто працює з візуальним контентом 🎨
Ми згрупували їх за функціями, щоб можна було легко знайти потрібну нейромережу під конкретний запит. У цьому списку Ви не побачите відомих усім Chat GPT, Midjourney чи Stable Diffusion, а радше відкриєте для себе щось нове.
Task 1: Згенерувати зображення чи покращити фото
📎 Leonardo AI — безоплатний ШІ-генератор зображень. LeonardoAI підтримує функцію генерації в реальному часі. Тобто Ви можете змінювати свій промт відповідно до результату одразу, щоб зекономити час.
📎 Adobe Firefly — генеративний ШІ-інструмент від Adobe, який працює із зображеннями, шрифтами та відео. Щоб користуватися Adobe Firefly не обов’язково купувати доступ до продуктів компанії — зображення можна генерувати просто у браузері.
📎 А от у нейромережі Krea AI окрім real-time генерації зображень дизайнери можуть створювати анімації, допрацьовувати арти чи ілюстрації та покращувати якість зображень. Для всього цього існують окремі функції.
Task 2: Змонтувати відео чи створити анімацію
📎 Gling допоможе, якщо потрібно швидко змонтувати відео. Нейронка прибере усі недоречні паузи, зробить відео динамічнішим та додасть субтитри.
📎 Runway – нейромережа для створення реалістичних відео та зображень за допомогою текстових запитів. З кожним місяцем RunWay вчиться справлятися з усе більшим пулом обов’язком, серед яких створення 3D-роликів, «домальовування» об’єктів для анімацій тощо.
📎 Sora — ще один генератор відео. В основі Sora ― вже добре знайомий ChatGPT. Крім створення відео на основі текстових запитів інструмент може «оживляти» фото або змінювати елементи в уже наявних роботах. Зараз Sora користується тестова група відеомейкерів, але на сайті можна підписатися на сповіщення про її активацію для широкої аудиторії.
📎 А от нейронку Dream Machine можна протестувати вже зараз. Це конкурент Sora, створений стартапом Luma AI. Кожен новий користувач має 30 безоплатних генерацій на місяць. Також, розробники поділилися гайдом, що допоможе освоїтися із промптами для генерації в Dream Machine.
Task 3: Згенерувати 3D-модель
📎  СSM — один із найпопулярніших інструментів для генерації 3D-зображень.
📎 Unique3D також перенесе зображення у 3D-вимір і навіть домалює деталі, яких бракує. Результат отримаєте у форматі RLB, з яким зручно працювати у Blender.
353
24-08-14 11:23