🍿Пані та панове, а це нечаста, проте регулярна рубрика "Кому твоя думка всралась", у якій я розповідаю свої враження від переглянутих прем'єр.І сьогодні у нас науково-фантастичний фільм про інопланетян "День Істини".Що ж, Стівен Спілберг напевно є моїм найулюбленішим режисером, тому, можливо, я не зовсім об'єктивний. Це саме той випадок, коли режисерський почерк відчувається буквально в кожному кадрі, адже Спілберг як ніхто вміє розповідати історії про інопланетян і чорт забирай, йому знову вдалося.Найбільше мені сподобалося те, що зараз майже всі намагаються показати щось нове і дивувати кожним кадром чи якоюсь дуже хитромудрою ідеєю. А дідусь Спілберг просто бере і доводить, що не потрібно робити все з нуля, достатньо просто зробити все якісно і це буде працювати.Це не той фільм, який тримається на видовищі чи екшені, хоч він тут також присутній. Його сила — в атмосфері, загадках і розміреному темпі, який не спішить дивувати глядача кожним новим кадром, щоб він, не дай Боже, не відволікся на телефон.Музика, світло, монтаж, режисура — усе в цій стрічці стоїть на своїх місцях та зроблено на дуже високому рівні. Ну і сюжет - він суперовий. Він накидує дуже багато загадок і коли вже здається, що пора їх розкривати, підкидає нові питання поверх старих. І лише з часом, коли ти обдумав усе по кілька разів, пазл поступово починає складається.Не обійшлося і без мінусів, як, наприклад, коли герой ніби одягає плащ-невидимку і його впритул не помічають чи машина раптом їде на автопілоті. Але це все дрібниці, які взагалі не псують враження.Моя оцінка — 8️⃣з 1️⃣0️⃣ хоч я і розумію, що для багатьох цей фільм може бути занадто повільним.P.s. Фільми це звісно добре, але не забувайте будь ласка, що росіяни йобані мразоти з боліт на чолі з хуйлом-маразматиком і сьогодні вночі вони це знову довели. Сьогодні була важка ніч і сподіваюсь у вас все добре. Будь-ласка бережіть себе, спускайтесь в укриття і не забувайте донатити.
Вчора на CinemaCon глядачам показали перший повноцінний трейлер да наступного мегаблокбастеру марвел "Месники: Сходження Доктора Дума"(що як на мене досі трохи дивна назва в українській адаптації).Фанати просто в захваті і в мережі вже зявився опис цього ролику та ось як він виглядає:Ми чуємо фразу "Щось насувається, щось, що ми не зможемо зупинити" і бачимо руїни особняка Людей Х.Доктор Дум на колінах, його обличчя все в шрамах і спотворене.Тор говорить, що він бився з багатьма ворогами, але ця загроза лякає його більше за все. Також він каже, що всі його друзі загинули і їхні жертви нічого не значать, якщо супергерої не об'єднаються.Тор атакує Дума з сокирою, але той зупиняє Штормбрейкера буквально пальцями.Фантастична Четвірка зустрічається з героями кіновсесвіту Marvel.Шан-Чі бореться з Гамбітом, а Містік перетворюється на Олену Белову.Завершується ролик кадром де з'являється Стів Роджерс і говорить Тору "Привіт, друже". Тор відповідає що "Це не можливо", але Капітан простягає руку і мйольнір прилітає до Стіва, залишивши руку Тора.
У мережу трейлер мають викласти нібито в травні, але я гадаю що це станеться раніше.
Я гадаю ви вже чули, а деякі навіть бачили, що у мережу повністю, або майже повністю, злили новий мультфільм про "Аватара".Paramount надсилає DMCA-повідомлення про видалення, але витік набрав вже більше 10 млн переглядів, що не дивно, адже за розмовами там дуже епічні і круті сцени, як з самою дорослою комадною Аватара, так і з головним антагоністом, якого озвучує Дейв Батіста.Проте я свідомо уникаю цих зливів і закликаю вас до того ж. Навіть якщо це дійсно мегаепічні сцени то краще переглянути їх пізніше, коли вони офіційно вийдуть і будуть повністю завершеними. Те задоволення від перегляду в майбутньому взагалі не вартує цього короткочасного задоволення. А найголовніше, якщо ви все ж їх глянули від нетерпіння, то я закликаю вас не піратити та дуже прошу не поширювати ці кадри в інших соцмережах. Ви навіть не уявляєте яке задоволення ви цим вбиваєте дуже багатьом людям. Як казав великий класик: «Чи буде вам прікольно від того шо не прікольно комусь? Думаю це не прікольно».Мультик офіційно вийде 9 жовтня.
🍿Пані та панове, а це не часта проте регулярна рубрика "Кому твоя думка всралась", у якій я розповідаю свої враження від переглянутих прем'єр.І сьогодні у нас розпіарений "Проєкт «Аве Марія»"Що ж. Чи є це хорошим фільмом? - однозначно так. Чи є він таким хорошим як його рекламують? - однозначно ні. Як на мене, то тут маркетологи трішки перестаралися, адже завищують очікування від фільму, що не дуже грає йому в плюс. Особисто я йшов у кінотеатр майже без очікувань, тому мені стрічка сподобалась і я вийшов з кінотеару в захоплені.Він не є поганим. Навпаки, це дуже хороша стрічка у якій просто все стоїть на своїх місцях. Історія, картинка, звук, екшн - це все не є шедевральний, але є дуже і дуже хорошим. Фільм не намагається вигадати щось нове і зламати структуру кіно, він працює по стандартній трьохактовій схемі і це не погано, адже це працює. Я би сказав так. Це українска стрічка "Ти-космос", але з Голлівудським бюджетом. Чи варто йти на нього в кіно? - Так варто, але не йдіть із завищеними очікуванями. Якщо ви не бачили жодного трейлеру то взагалі ідеально, просто сходіть і ви отримаєте задоволення.Як на мене то цей фільм виконав найголовнішу свою функцію. Він дав можливість хоча б на 2 години втекти з цієї реальності і під час перегляду я ніразу не задумувався, що я в кінотеатрі. Тож за це однозначно лайк.
🏆Що ж, сьогодні вночі відбулася церемоня "Оскар 2026", тож кому цікаво, тримайте повний список переможців:Найкращий фільм — "Одна битва за іншою";Найкращий актор — Майкл Б. Джордан ("Грішники");Найкраща акторка — Джессі Баклі ("Гамнет");Найкращий актор другого плану — Шон Пенн ("Одна битва за іншою");Найкраща акторка другого плану — Емі Медіган ("Зброя");Найкращий режисер — Пол Томас Андерсон ("Одна битва за іншою");Найкращий оригінальний сценарій — Раян Куглер ("Грішники");Найкращий адаптований сценарій — Пол Томас Андерсон ("Одна битва за іншою");Найкращий анімаційний фільм — "K-Pop: Мисливиці на демонів";Найкращий міжнародний художній фільм — "Сентиментальна цінність" (Норвегія);Найкращий документальний фільм — "Містер Ніхто проти путіна"🤮;Найкраща операторська робота — "Грішники";Найкраща робота художника-постановника — "Франкенштайн";Найкращі візуальні ефекти — "Аватар: Вогонь і попіл";Найкращий звук — "Формула-1";Найкращий оригінальний саундтрек — Людвіг Йоранссон ("Грішники");Найкраща пісня — "Golden" ("K-Pop: Мисливиці на демонів");Найкращий монтаж — "Одна битва за іншою";Найкращий грим і зачіски — "Франкенштайн";Найкращий дизайн костюмів — "Франкенштайн";Найкращий кастинг — "Одна битва за іншою".👏Загалом фільм "Одна битва за іншою" став переможцем премії виборовши 6 статуеток.
Усім привіт!!!🙂Сподіваюсь ви встигли відпочити та відійти від новорічних та різдвяних свят.Ще раз вибачаюсь за мою короткочасну відсутність, проте гадаю, що ми готові вриватися у новий 2026 рік.Найгучнішими новинами у світі кіно за останній час стали:➖Фінал легендарного серіалу "Дивні Дива", котрий здається зміг задовільнити фанатів, незважаючи на негативні відгуки. Проте не думайте що це фінал в цілому, адже нас точно очікує ще мультсеріал у цьому дивовижному всесвіті, а також вже анонсований спін-офф з іншими героями.➖Декілька коротких тизерів до блокбастеру "Месники: Думсдей", який в українській локалізації отримав назву "Месники: Сходження Доктора Дума". У роликах показали небагато, проте анонсували повернення Стіва Роджерса, Тора, Людей Х, Фантастичної четвірки та Ваканди. ➖Третій "Аватар", котрий розчарував фанатів вторинністю та самоповторами сюжету, проте досі збирає солідну касу і вже пересік позначку в💲1 млрд.➖Ну і "Зоотрополіс 2", який став найкасовішим мультиком студії Дісней, побивши рекорд "Крижаного серця". Тож нам залишається чекати на вихід триквелу, який уже знаходиться в розробці.
Пані та панове.Цей рік добігає кінця. І зараз усі підбивають його підсумки та складають рейтинги. Проте я не буду цього робити, тому що цей рік - повне лайно, як в багатьох з нас я гадаю, і навіть не хочеться про нього згадувати.Проте у ньому були позитивні моменти. І найголовніший із них для мене - це ВИ. Я хочу неймовірно сильно подякувати вам, за те що ви у мене є. Це хоч і невеличкий канал, проте він розвивається і поповнюється найкращими людьми на планеті. Тож дякую вам величезне, що ви доєднались і продовжуєте слідкувати. Ви навіть не уявляєте як мені приємно, коли я бачу ваші перегляди чи реакції під новинами і не уявляєте як вас сильно люблю❤️❤️❤️Прошу вибачення, що є дні без новин та постів, особливо останім часом. В мене щось трішки проблем навалилось і я не встигаю слідкувати за всіма кіноновинами та розповідати вам про них. Проте новин багато: наприклад Marvel офіційно викатили тизер нових "Месників" зі Стівом Роджерсом, чи Джеймс Кемерон поділився новинами про "Аватар 4", чи нові серії "Дивних Див".🙄Проте, про це все та інше, я розповім вам вже у наступному році. Ще раз прошу за це пробачення. Але мені потрібно зараз трішки відволіктись, вирішити декілька своїх проблем і привести думки в порядок. Але я вам обіцяю, що в наступному році буде ще більше новин та ще більше цікавих рубрик, саме ви мотивуєте мене розвиватись самому та розвивати канал, а це стовідсотково до чогось призведе, тож в майбутньому на нас чекає щось цікаве та величне🔥.З Різдвом та з Новим роком!!!🎄🎁Побачимось у 2026 році😗
А у нас нечаста, але регулярна рубрика "Да кому твоя думка встралась?", у якій я коротко та без спойлерів розповідаю свої враження про новинки.Сьогодні у нас фільм "Ти — Космос" від режисера Павла Острікова.🌙Останнім часом моя бульбашка була переповнена розмовами про цей фільм. Я чув про нього буквально звідусіль. І мабуть, найкращим доказом того, що стрічка вдалася, це те, що я йшов на неї із завищеними очікуваннями і вони абсолютно повністю виправдалися. Сценарій, картинка, візуальні ефекти, акторська гра і звісно ж музика – усе стоїть на своїх місцях і працює ідеально.Так, це не шедевр, але це дуже й дуже хороше кіно. У ньому, як і в будь-якому фільмі, є мінуси, але ти просто не хочеш їх шукати.Фільм створювали 10 років — і це відчувається. Сценарій збитий, цілісний і працює бездоганно. Жарти заходять навідмінно, як і драма яка сильно тримає. І звісно ж фінал — він неймовірний. Той випадок, коли після титрів ти замислюєшся про власне життя, а це, чесно кажучи, вдається далеко не кожному фільму, навіть хорошому.Окремо хочеться відзначити атмосферу в кінотеатрі. Я сидів у переповненому залі і це до біса круте відчуття, коли ти смієшся, захоплюєшся або навіть плачеш разом з іншими людьми.А що найкрутіше – усвідомлення, що це український фільм. Що наша індустрія на таке здатна. Саме тому я щиро раджу сходити саме в кінотеатр на "Ти — космос" і це не просто, «ідіть у кіно - щоб підтримати українське», хоча це також дуже важливо, а насамперед це «ідіть у кіно - щоб отримати задоволення».